Komentāri
Jelgavā pazudusi nepilngadīga meitene; policija lūdz palīdzēt meklēšanā
Foto: daniel zimmel/Flickr

Nepilngadīgā Viktorija izgāja no dzīves vietas 2015. gada 8. martā Jelgavā un nav atgriezusies. Policija lūdz iedzīvotāju palīdzību viņas meklēšanā.

Pazīmes: augums ap 155 cm, normālas miesas būves, mati krāsoti – gari, gaiši brūni.
Meitene bija ģērbusies oranžas krāsas auduma pusmētelī, tumšos džinsos, rozā, lillā krāsas cepurē ar bumbuli. Meitenei ir leoparda raksta somiņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Personas, kurām zināma viņas atrašanās vieta, lūgums pa to paziņot VP ZRP Jelgavas iecirknī, Pētera ielā 5, 38 kab., tālr.: 63004227 vai 63004202; 110.

Avots: Valsts policija

Avots: Valsts policija

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl