Komentāri

Šodien policijas vadība izplatījusi paziņojumu, ka kopš 2012. gada jūnija, kad tika atklāta iespēja iedzīvotājiem anonīmi sniegt informāciju par pagrīdes alkohola un narkotiku ”točkām”, pārkāpējiem izrakstīti 2004 administratīvā pārkāpuma protokoli, savukārt kriminālprocesi uzsākti 634 gadījumos.

Šie skaitļi gan priecē tikai papīru, bet praksē ”točkas” joprojām ir uz katra stūra. Par to šodien Jelgavā īpašā eksperimentā pārliecinājās LNT raidījuma Degpunktā komanda.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policijas paziņojums, ka ”točku” apkarošana ir prioritāte, liek Degpunktā žurnālistiem doties uz Jelgavu. Tieši no turienes regulāri pienāk ziņas par daudzo ”točku” darbību un likumsargu nespēju tās apkarot.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl