Jelgavā notver auto zagļu grupējumu

Komentāri

Jelgavas policijas rokās nonācis auto zagļu grupējums, kurš jau ilgāku laiku sirojis pa Zemgales pusi.  Naktī no ceturtdienas uz piektdienu, īsi pirms diviem, Jelgavas pašvaldības policisti patruļas laikā Dambja ielā ievērojuši kādu avarējušu VW Passat. Piestājot notikuma vietā vīri atklāja, ka automašīnā un tās tuvumā nav sastopams spēkrata vadītājs, vai pasažieri, turklāt, vairākas pazīmes norādīja uz to, ka automašīna varētu būt zagta.

Protams, uz notikuma vietu uzaicināti kolēģi no Valsts policijas, bet vīri turpinājuši patruļu. Tikai stundu vēlāk, jau kāda cita policistu patruļa sastapusies ar visai aizdomīgu autobraucēju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī trijiem no bēgļiem izdevās nozust tumšajās ieliņās, viens no jauniešiem tomēr sagūstīts un nogādāts atpakaļ notikuma vietā.

Tā kā likuma sargiem bija pamatotas aizdomas, ka puišu kompānija abus šajā vakarā atrastos auto ir nozagusi, nekavējoties uzsākta izmeklēšana. Dažu stundu laikā izmeklētāji nākuši uz pēdām visam jauniešu grupējumam.

Kopumā likuma sargi aizturēto kompāniju saista ar vismaz sešiem noziegumiem tuvākajā apkaimē, tādēļ jau tuvākajā laikā puiši nonāks tiesā, kur policisti lūgs, viņiem piemērot drošības līdzekli apcietinājumu.

Lasi vēl