Jelgavā no degoša dzīvokļa izglābj pensionāri

Komentāri

Vakar vakarā Jelgavā, Parka ielā, kāda sešdesmit gadus veca kundze vārdā Ludmila piedzīvoja brīnumainu izglābšanos pēc tam, kad, nevērīgi kurinot krāsni, aizdegās viņas dzīvoklis. Bez samaņas esošo sievieti no liesmām un dūmiem pēdējā mirklī iznesa ugunsdzēsēji.

Pirmais dūmus pamanījis mazais kaimiņu puika Vladimirs. Pārējie kaimiņi gan nepievērsuši uzmanību tam, ka citos dzīvokļos jau izplatās dūmi – māja ir veca un, reiz pa reizei kurinot, tā gādās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Cietušo kundzi kaimiņi kopumā raksturo kā ļoti pozitīvu un atvērtu cilvēku bez kaitīgiem ieradumiem. Šis ir pirmais nopietnais ugunsgrēks mājā pēdējo trīsdesmit gadu laikā.

Diemžēl, kamēr cietusī Ludmilas kundze slimnīcā tiek elpināta ar skābekli un visādi citādi aprūpēta, dzīvoklis palicis ar vaļēju logu, bet uz palodzes ik pa brīdim uzlec raibs kaķis, droši vien cerot, ka saimniece pārnākusi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl