Jelgavā manāmi iereibis vīrietis ”atspārda” policisti

17 komentāri

Piecas brīvdienas daudziem ir par daudz. Jelgavas pievārtē, Brankās svētdienas rītā uzdzīve beigusies ar uzbrukumu policistei. Jauns vīrietis viņai iesperis ar kāju. Par to viņam svētki bija jānosvin cietumā.

Uzbrukums noticis brīdī, kad 28 gadus vecais Mihails nolēmis aizstāvēt savu sievu no policistes, kura bija ieradusies ievest kārtību dzīvoklī, kurā visai bieži visa ģimene – Mihails, sieva un vecmāmiņa lietoja alkoholu.

Ilgi gan viņa varonība neturpinājās, jo pavisam drīz jau viņš pats sēdēja policistu mašīnā un devās uz cietumu.

Tur viņš būs līdz tiesai un iespējams, arī pēc tās.

Mihailam, kuram tagad draud pieci gadi cietumā, ir trīs mazi bērni. Policisti sola pārbaudīt, vai arī viņi nebija apdraudēti tad, kad vecāki un vecmāmiņa lietoja grādīgos dzērienus līdz pat rīta gaismai.

Cietusī kriminālpolicijas darbiniece šobrīd ir saņēmusi slimības lapu un nozīmētas arī ekspertīzes, kas noteiks miesas bojājumu pakāpi.

TOP komentāri

 • Игорь
 • Jelgavniece
  +2 +2 0

  Jelgavniece

  Vispār, Jelgava un Brankas nav viens un tas pats, tāpēc nevajag virsrakstā nomelnot Jelgavu! Tā neatrodas ne Jelgavas pilsētā, ne novadā!
  Bet par situāciju grūti spriest. Nav ko vispār spārdīties pretī kārtībsargiem, tad arī nebūs šādu nepatikšanu.
  Lai gan žurnālisti arī pārspīlē ar uzrakstiem - "atspārda policisti", "asiņains rīts Jelgavā" un beigās izrādās tikai mapi no rokām izsitis. Nu vajag nedaudz arī domāt ko raksta, nevajag visu tik ļoti sadramatizēt, un vēl jo vairāk ja to rāda Degpunktā!
 • Pareizrakstība!
  +1 +1 0

  Pareizrakstība!

  Mīļais cilvēk! Skolā gājām? Lasīt, rakstīt mācījāmies???

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl