Komentāri

Nemierīgas brīvdienas bijušas Jelgavas ugunsdzēsējiem, kuriem nācies doties uz vairākiem izsaukumiem, tostarp ugunsgrēku Vecpilsētas ielā 9. Tur pagaidām neskaidros apstākļos gandrīz nodegusi divstāvu koka māja, kurā dzīvo ne tas labākais kontingents.

Vecpilsētas ielas koka divstāvu ēkas iedzīvotāji piektdienas vakarā tikko bija atnākuši mājās un cerēja pavadīt mierīgas brīvdienas. Tā vietā daudzi palikuši bez pajumtes un tik tikko tikuši cauru ar veselu ādu, pēc tam, kad aizdegās 15. dzīvoklis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Marina, mājas iedzīvotāja:
Es atnācu no darba, izvedu suni ārā. Apgāju aplīti un izdzirdēju, ka kaimiņiene kliedz. Domāju, ka sit kādu, bet izrādījās, ka degam. Viss otrais bija dūmos. Izsaucām ugunsdzēsējus un viņi te sāka laistīt. Sākās tas viss no otrā stāva. Tur 23. dzīvoklī ir gatavā izgāztuve. Šo visu izmeta no sešpadsmit kvadrātmetrus liela dzīvokļa. NIP uz to piever acis, neviens te neko negrib darīt, te ir bijušas komisijas, viņi ne reizi ir teikuši, ka kaut kas jādara, kādi te iemītnieki dzīvo, kādas ir telpas! Bet nekas jau netiek darīts!

Arī citi iedzīvotāji vaino 23. dzīvokļa iemītniekus – esot kurinājuši krāsni. Vai nu dzirkstele ielekusi drēbju un lupatu kaudzēs, vai arī kaut kas ar apkuri kā tādu nav kārtībā.

Šeit dzīvot ir bīstami veselībai, saka vietējais iedzīvotājs Kaspars. Agrāk pat cilvēki šeit gājuši bojā, bet pa lielam nekas nav mainījies.

Vietējais iedzīvotājs Kaspars:
Man šķiet, ka šis jau ir 15-16 ugunsgrēks šeit. Blakus arī māja nodega, bojā gājušie bija. Te, kur stāvam, garāža bija, arī tā uzsprāga, jo tajā atradās muca ar degvielu, kas eksplodēja.

Kaspars sliecas domāt, ka notikusi ļaunprātīga dedzināšana, bet var jau būt, ka arī kaimiņi pacentušies – kurinājuši netīrītu krāsni.

Glābējiem šobrīd nav viennozīmīgas atbildes par aizdegšanās iemesliem. Un tas arī nav galvenais – svarīgāk bijis glābt cilvēkus, kas arī paveikts godam. Turklāt bija diezgan liels piedūmojums, bija grūti strādāt.

Glābēji piebilst, – ja ugunsgrēks izceltos naktī sekas varēja būt daudz nopietnākas. Turklāt šoreiz paveicies arī ar to, ka ugunsdzēsēju depo atrodas gandrīz blakus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl