Jelgavā kādā mājā sadeg siena starp tualetēm!

Komentāri

Pavisam kutelīga un nepatīkama situācija radusies kādai ģimenei Jelgavā, kas savā dzīvoklī bija plānojusi veikt remontu. Darbu laikā sadegusi siena, kas atdala šā dzīvokļa un kaimiņu mitekļa atejas.

Siena sadegusi remontdarbu laikā. Kā izrādās, kādas caurules atkausēšanai strādnieks lietojis celtniecības fēnu. Iespējams, ka viņš kaut ko tiešām atkausējis, taču koka siena, kas šķir šīs ģimenes un kaimiņienes tualetes, to nav izturējusi. Strādnieks pats izsaucis ugunsdzēsējus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nepatīkami ir arī tas, ka nolīgtais strādnieks priekšapmaksu par darbu nav atdevis – ar visu viņam samaksāto naudu pazudis nezināmā virzienā. Turklāt pirms tam esot lielījis sevi kā labu speciālistu un solījis, ka viss būšot ideāli. Labi vien, ka kaimiņiene par situāciju pārāk nedusmojas. Sanāca kā sanāca.

Foto

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl