Komentāri

Pirmdiena Degpunktā jau rādīja stāstu par jelgavnieci, kuras dzīvesdraugs aizturēts aizdomās par izspiešanu un arī viņa pati nokļuvusi aizdomās turamā statusā. Sieviete dedzīgi apgalvoja, ka pirms pieciem gadiem viņu izvarojis kāds vīrietis, tāpēc tagad viņa gājusi pēc atvainošanās un sāpju naudas. Degpunktā komandai ir izdevies uzmeklēt itkā izvarošanā vainojamo vīrieti, un uzzināt viņa versiju par notikušo.

Aigars par šādu muļķību var tikai pasmaidīt – tā esot klaja apmelošana. Taisnība, ka Aigars pirms vairākiem gadiem Janu iepazinis, taču seksuāla kontakta neesot bijis ne brīvprātīgi ne piespiedu kārtā. Jana tolaik dzīvojusi teltī un Aigars viņai dažas dienas atļāvis padzīvot pie sevis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Trešajā dienā Jana esot nozagusi Aigara drauga telefonu un viņš izlicis aiz durvīm. Ar to arī viss beidzies. Nu jau pagājuši pieci gadi un Jana uzradusies atkal. Viņai un viņas draugiem bijis konkrēts piedāvājums.

Vaicājam Aigaram, kāpēc tāds naids tieši pret viņu. Vīrietim ir savs izskaidrojums – narkomāni cerējuši tikt pie vieglas naudas, turklāt vienlaikus pie atriebības.

Aigars sola paziņot, kad šajā izspiešanas lietā notiks tiesa.

Skaties.lv jau ziņoja, ka kāda sieviete Jelgavā apgalvo, ka pirms pieciem gadiem ir izvarota. Taču “izvarotājs” uzskata, ka sieviete nodarbojas ar šantāžu. Visticamāk, arī likumsargu rīcībā ir informācija – sarunu ieraksti -, kas to apliecina.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl