Jelgavā izvarošanā vainotais vīrietis atklāj savu stāsta versiju

0 Komentāru
Jelgavā izvarošanā vainotais vīrietis atklāj savu stāsta versiju
FOTO: LETA

Pirmdiena Degpunktā jau rādīja stāstu par jelgavnieci, kuras dzīvesdraugs aizturēts aizdomās par izspiešanu un arī viņa pati nokļuvusi aizdomās turamā statusā. Sieviete dedzīgi apgalvoja, ka pirms pieciem gadiem viņu izvarojis kāds vīrietis, tāpēc tagad viņa gājusi pēc atvainošanās un sāpju naudas. Degpunktā komandai ir izdevies uzmeklēt itkā izvarošanā vainojamo vīrieti, un uzzināt viņa versiju par notikušo.

Aigars par šādu muļķību var tikai pasmaidīt – tā esot klaja apmelošana. Taisnība, ka Aigars pirms vairākiem gadiem Janu iepazinis, taču seksuāla kontakta neesot bijis ne brīvprātīgi ne piespiedu kārtā. Jana tolaik dzīvojusi teltī un Aigars viņai dažas dienas atļāvis padzīvot pie sevis.

Trešajā dienā Jana esot nozagusi Aigara drauga telefonu un viņš izlicis aiz durvīm. Ar to arī viss beidzies. Nu jau pagājuši pieci gadi un Jana uzradusies atkal. Viņai un viņas draugiem bijis konkrēts piedāvājums.

Vaicājam Aigaram, kāpēc tāds naids tieši pret viņu. Vīrietim ir savs izskaidrojums – narkomāni cerējuši tikt pie vieglas naudas, turklāt vienlaikus pie atriebības.

Aigars sola paziņot, kad šajā izspiešanas lietā notiks tiesa.

Skaties.lv jau ziņoja, ka kāda sieviete Jelgavā apgalvo, ka pirms pieciem gadiem ir izvarota. Taču “izvarotājs” uzskata, ka sieviete nodarbojas ar šantāžu. Visticamāk, arī likumsargu rīcībā ir informācija – sarunu ieraksti -, kas to apliecina.

0 Komentāru