Jelgavā ir vieta, kas pievelk cilvēkus ar tieksmi uz pašnāvību; iedzīvotāji ir noraizējušies ne pa jokam

0 Komentāru
Jelgavā ir vieta, kas pievelk cilvēkus ar tieksmi uz pašnāvību; iedzīvotāji ir noraizējušies ne pa jokam

Daudzstāvu nama jaunbūve Jelgavā, RAF mikrorajonā, kas slejas netālu no Loka maģistrāles, ir dažādām leģendām apvīta vieta. Neviens miermīlīgs iedzīvotājs tur savu kāju labprātīgi nesper, bet likumsargi un mediķi to zina kā vietu, kas pievelk cilvēkus, kuri nolēmuši noslēgt rēķinus ar dzīvi.

Vai katram Pumpuru ielas 5. nama iemītniekam ir kāds stāsts par blakus esošo graustu. Kādas kundzes acu priekšā pa augšējā stāva logu izlēcis pašnāvnieks, kāda cita sieviete atradusi jau miruša cilvēka ķermeni, savukārt Mārtiņš, kurš uzskata, ka ēka ir nolādēta, pirms pāris gadiem pastaigas laikā nepabeigtā daudzstāvu nama pakājē atradis smagi ievainotu jaunieti. Viņa bija nokritusi no vismaz piecu stāvu augstuma.

Arī vakar šajā namā notikusi nelaime. Īsi pēc pulksten deviņiem vakarā nejaušs garāmgājējs zālienā pamanījis bezsamaņā gulošu meiteni, kura, visticamāk, piedzīvojusi kritienu no vairāku stāvu augstuma. Saprotot, ka jaunietes dzīvība karājas matā galā, aculiecinieks zvanījis mediķiem.

Mediķis atklāj, ka kolēģi no negadījuma vietā sastaptajiem uzzinājuši, ka sieviete kritusi no visai iespaidīga augstuma – vairāki klātesošie norādījuši uz sestā stāva logu.

Vietējie likumsargi norāda, ka šajā gadījumā mediķiem izdevies glābt sievietes dzīvību un viņa šobrīd turpina ārstēties slimnīcā. Par notikušo ierosināts kriminālprocess, noris izmeklēšana un nozīmētas vairākas ekspertīzes, lai noskaidrotu patiesos notikušā cēloņus.Vismaz pagaidām neesot aizdomas par to, ka pamestajā namā būtu noticis noziegums.

Netālu no nelaimes vietas sastopamies ar kādu kundzi – viņa nevēlas runāt kameras priekšā taču neslēpj, ka zina par notikušo. Lai arī pati nav redzējusi kritiena brīdi, viņas bērni spēlējušies turpat netālu no nelaimes vietas un bijuši liecinieki jaunās sievietes neprātīgajam solim. Visticamāk, jauniete gribējusi izdarīt pašnāvību. Tikai brīdi iepriekš viņa redzēta strīdamies ar kādu jaunu vīrieti. Iespējams, tieši šis ķīviņš viņu arī pamudinājis noslēgt rēķinus ar dzīvi.

Video

0 Komentāru