1 komentārs

No ļoti sliktiem kaimiņiem var atbrīvoties tiesas ceļā. Tas ne vienmēr izdodas, bet, ja nu tomēr izdodas, tad vēl nenozīmē, ka nākamie kaimiņi būs labāki.

Tieši pirms gada jau vēstīts par notiekošo Olaines ielā Jelgavā. Mājas iedzīvotāji sūdzējās par savu kaimiņu – Genādiju. Vīrietis bija iznācis no cietuma un, tā kā viņam nebija kur dzīvot, bija ticis pie pašvaldības dzīvokļa. Pie dzīves brīvībā Gena nebija pieradis, tāpēc ierādīto mitekli ātri pārvērta par miskasti, sāka zagt un mēslot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Cietumā Genādijs bija sēdējis par visu iespējamo – par zādzībām, huligānismu, avāriju un vēl sazin ko. Kopumā 40 gadus no saviem 67 atpakaļ aiz restēm viņš, kā var noprast, netaisījās, taču prom no dzīvokļa, kuru pārvērtis par miskasti gan – viņš sūdzējās, ka neesot gana daudz ērtību

Nebija gan tā, ka cilvēki necīnījās par savām tiesībām dzīvot normāli. Tiesā bija iesniegta prasība par Genādija izlikšanu. Uz tiesu gājuši visi kaimiņi, un tiesa lēmusi, ka Genādijs tomēr ir antisanitārs un nav tas labākais kaimiņš. Viņš no dzīvokļa izlikts un pildījis tiesas lēmumu – devies prom kā bezpajumtnieks uz dārziņiem. Pienācis rudens un Genādiju piemeklējusi nelaime, kas piemeklē daudzus, kuri cenšas sasildīties dārza būdiņās.

Pēc tam, kad Genādijs aizgājis, pašvaldība esot uzņēmusies rūpes par viņa savāktajiem mēsliem un ķērusies pie sava dzīvokļa sakopšanas.

Mājas iedzīvotāji saka, ka kaimiņi šajos, mājā esošajos divos pašvaldības dzīvokļos mainoties aptuveni reizi gadā. Visi esot ar līdzīgiem sliktiem ieradumiem un visi gan sagādājot rūpes un raizes apkārtējiem,

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl