Jelgavā četri jaunieši uz vilciena sliedēm uzveļ sniegavīru

2 komentāri

Nez ko padomātu vilciena mašīnists, ja tumsā uz sliedēm ieraudzītu kaut ko līdzīgu cilvēkam, bet izšķīstot pret lokomotīvi kļūtu skaidrs ka tas bijis tikai sniegavīrs! Vakar vakarā Jelgavā šādu izklaidi bija sarīkojuši četri vietējie jaunieši.

Studentu pilsētā Jelgavā allaž bijuši jautri jaunieši. Te kāds uz Driksas upes ledus ar ceļazīmi sērfot sataisījies, te vēl kāds draudējis spridzināt vietējo bāriņu Argo. Vakar vakarā ap pulksten 23:00 jauniešu četrotne izdomājusi uz dzlzceļa sliedēm sniegavīru uzvelt, kā sveicienu lokomotīves mašīnistam. Jaunieši gan nedabūja nofilmēt kā sniegavīrs izšķīst zem vilciena svara, toties viņiem bija iespēja iepazīties ar vietējās pašvaldības policistiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tas nozīmē, ka puiši uz četriem varēja noīrēt nelielu pirti un papriecāties – tieši no apmēram tik lielas naudas summas tagad sniega un ledus skulptūru meistariem būs jāšķiras.

Lai arī patiešām šāda izklaide diez vai vilcienam varētu būtiski kaitēt, tomēr redzot kaut ko tumsā stāvam uz sliedēm, mašīnists visticamāk veiktu ārkārtas bremzēšanu un tas radītu nepatīkamas sajūtas vilciena pasažieriem, turklāt galamērķī viņi nonāktu ar nokavēšanos.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl