Jelgavā četri jaunieši uz vilciena sliedēm uzveļ sniegavīru

2 komentāri

Nez ko padomātu vilciena mašīnists, ja tumsā uz sliedēm ieraudzītu kaut ko līdzīgu cilvēkam, bet izšķīstot pret lokomotīvi kļūtu skaidrs ka tas bijis tikai sniegavīrs! Vakar vakarā Jelgavā šādu izklaidi bija sarīkojuši četri vietējie jaunieši.

Studentu pilsētā Jelgavā allaž bijuši jautri jaunieši. Te kāds uz Driksas upes ledus ar ceļazīmi sērfot sataisījies, te vēl kāds draudējis spridzināt vietējo bāriņu Argo. Vakar vakarā ap pulksten 23:00 jauniešu četrotne izdomājusi uz dzlzceļa sliedēm sniegavīru uzvelt, kā sveicienu lokomotīves mašīnistam. Jaunieši gan nedabūja nofilmēt kā sniegavīrs izšķīst zem vilciena svara, toties viņiem bija iespēja iepazīties ar vietējās pašvaldības policistiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tas nozīmē, ka puiši uz četriem varēja noīrēt nelielu pirti un papriecāties – tieši no apmēram tik lielas naudas summas tagad sniega un ledus skulptūru meistariem būs jāšķiras.

Lai arī patiešām šāda izklaide diez vai vilcienam varētu būtiski kaitēt, tomēr redzot kaut ko tumsā stāvam uz sliedēm, mašīnists visticamāk veiktu ārkārtas bremzēšanu un tas radītu nepatīkamas sajūtas vilciena pasažieriem, turklāt galamērķī viņi nonāktu ar nokavēšanos.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl