Jelgavā bez vēsts pazudis jauns puisis

Komentāri

Pēdējo reizi viņš redzēts, izejot no kāda vietējā kroga. Draugi un tuvinieki cer, ka varbūt kāds no jums, skatītāji, zina, ko vairāk par viņa šā brīža gaitām!

Gan tuvinieki, gan studiju biedri ļoti pārdzīvo par šobrīd attēlā redzamā, 21 gadu vecā Dēvida Skudras pazušanu. Par jaunieti nekādu ziņu nav jau kopš 31. oktobra nakts, kad viņš izgāja no dienesta viesnīcas Jelgavā, Pētera ielā, un devās iedzert.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunietis, iespējams, bijis sliktā omā un visai pamatīgā alkohola reibumā. Kautiņš starp strīdniekiem bārā gan it kā neesot izcēlies, taču jaunietim palūgts atpūtas vietu pamest.

Pēc tam, kad puisis krogā pie autoostas izraidīts, viņš devies uz Lielupes pusi un pazudis bez vēsts. Izejot no kopmītnēm, Dēvids administratorei esot teicis, ka dodas mājās, uz Auci. Arī vecākiem viņš solījis, ka 31. oktobra rītā viņš būs mājās.

Ja zināt, kurp jaunietis devās pēc iziešanas no bāra, esat viņu redzējis pēc 31. oktobra vai zināt viņa šā brīža atrašanās vietu, noteikti sazināties vai nu ar jaunieša radiniekiem, vai ar policiju. Puisis ir aptuveni 1,80 metru garš, kalsnas miesas būves. Bija ģērbies sporta apavos, zilos džinsos, melnā virsjakā.

Radinieki: 29918242 vai 29327426. Policija: 110, 63004200, 63004202, 63004227.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl