Jelgavā vīrieši mēģina aplaupīt un nogalināt taksistu

Komentāri

Jelgavā atgriezušies deviņdesmitie gadi. Kāds taksometra vadītājs piedzīvojis teju vai neticamu uzbrukumu un ir pārliecināts, ka viņu gribēja ne tikai aplaupīt, bet arī nogalināt.

Pirmdiena, bija taksometra vadītāja Rolanda darba diena. Rolands klientus gaidīja Jelgavā pie autoostas. Domādams, ka neviena, visticamāk, nebūs, pēcpusdienā jau iekārtojās ērtāk automašīnas krēslā, lai nosnaustos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tad pēkšņi pie viņa pienāca divi vīrieši – divi potenciālie klienti, viens aptuveni 20 gadus vecs, otrs tuvu pie 40, pieklauvēja pie loga un uzsāka sarunu.

Abi vīrieši lūguši viņus aizvest līdz kādai vietai, naudas viņiem neesot, bet ķīlā varot dot telefonu.

Rolands piekritis abus kungus aizvest, taču drīz vien atklājies, ka abiem klientiem ieķīlājamā telefona nemaz nav. Tā kā puse no priekšapmaksas bija samaksāta, taksists piekritis vīriešus aizvest līdz viņu darba vietai – kādam gaterim Platonē.

Tad, kad abi klienti tikuši līdz Platonei, atklājies, ka telefona nav arī tur. Tad sākusies neliela vizināšanās pie kāda darba kolēģa, taču arī pie viņa telefona neesot bijis.

Turpinot braukāt pa nosauktajām vietām, kas visu laiku mainījušās, Rolandam klienti sākuši šķist ne pa jokam aizdomīgi. Viņš pat savai draudzenei aizsūtīja īsziņu, ka kaut kas neesot īsti lāgā. Turklāt pēdējā pieturas punktā abi vīrieši samainījušies vietām. Vecākais sēdies taksistam blakus, jaunākais – aiz muguras.

Rolandam uz acīm bija brilles, kas mazināja piparu gāzes iedarbību un arī viņš pats izrādījās spēcīgāks, nekā uzbrucējs bija gaidījuši un sāka viņiem pretoties.

Rolands cīnījies pamatīgi. Viņam izdevies nobloķēt mašīnas durvis, un pašam no tās izkāpt. Pirmo viņš sagaidījis vecāko pretinieku, kurš paguvis pārrāpties pāri vadītāja sēdeklim un līdis ārā no mašīnas.

Beigu beigās jaunākais uzbrucējs atbloķējis auto durvis un laidies lapās. Rolands izlēmis, ka grib nolikt pie vietas abus, tāpēc sācis viņam dzīties pakaļ, taču neveiksmīgi. Beigās atjēdzies arī piekautais laupītājs un aizmukuši abi, taču ne uz ilgu laiku.

Pēc divām stundām policisti ar kinologu palīdzību abus divus noķēra. Viens no viņiem purvā bija pazaudējis zābakus, tāpēc iecirknī ieradās ar dubļainām zeķēm. Lai gan par sevišķi attapīgiem noziedzniekus nenosauksi, Rolands pieļauj, ka viņiem bija īpaši ļauns plāns.

Uz jautājumu par pašsajūtu, Rolands atzīst, ka mazliet sāpot kāja, taču tas esot nieks. Viņš turpināšot darbu, bet turpmāk līdzi vadāšot elektrošoku, lai atkautos no agresīviem klientiem, ja nākotnē gadīsies vēl kāds.

Savukārt abi uzbrucēji, kuri visticamāk gribēja tikt pie taksista naudas un automašīnas Toyota, tagad ir aiz restēm. aizturēšanas brīdī viņi bijuši pamatīgā reibumā un likumsargi pieļauj, ka šī ne tuvu nav vienīgā viņu nelikumīgā izklaide.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl