Komentāri

Jelgavā, Satiksmes ielas 51. nama pagalmā, otrdien, 8. decembrī, tika atrasts smagi cietis vīrietis, kurš bija sašauts ar kaujas ieroci. Vēl vakar ārsti cīnījās par viņa dzīvību, taču šodien paziņota traģiska vēsts – uzbrukuma upuris gājis bojā un lieta pārkvalificēta par slepkavību. 

Trešdien Satiksmes ielas 51. nama pagalmā kāpņu telpas durvju priekšā iedegtas sveces, pieminot bojāgājušo – 40 gadus veco Armandu. Vīrietis pirmdienas rītā nošauts ar vairākiem šāvieniem mugurā – slepkava viņa ķermenī “salādējis” teju visu aptveri. Šobrīd precīzu izšauto ložu skaitu policija neatklāj, taču skaidrs, ka tie bijuši seši līdz deviņi šāvieni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policijai ir svarīga jebkāda liecinieku sniegtā informācija, kas palīdzētu aukstasinīgo slepkavu notvert. Apkārtnē dzīvojošie gan ir nobijušies un saka, ka slepkava jau gabalā un nekad netiks atrasts.

Foto:

Citās domās ir bojāgājušā Armanda kaimiņi, kuri uzskata, ka slepkavas meklēšanā jāiesaista visi iespējamie spēki. Turklāt ļoti svarīgi ir noskaidrot uzbrukuma iemeslu, jo Armands noteikti nebija biznesmeņu vai bandītu kategorijā, lai viņam šādi kāds uzbruktu.

Piektā stāva kaimiņš patiešām bijis pirmais, kurš steidzies palīgā, turklāt viņš pa logu redzējis arī pašu slepkavu – precīzāk – tumsā pazūdošu siluetu. Andrejs sākumā gan nedomājis, ka cietušais ir viņa kaimiņš, bet, nokāpjot lejā, sapratis, ka arī viņš pats varēja tobrīd tur atrasties.

Par to vai bojāgājušais vīrietis agrāk ir sodīts, vai varētu būt saistīts ar piemēram nelegālu biznesu, policija komentārus nesniedz. Toties piebilst, ka pieliks visas pūles, lai pēc iespējas ātrāk noskaidrotu, kas ir slepkava, jo, ja Armands patiešām bija tikai nejaušs upuris, tad šobrīd jau apdraudēta ir visa sabiedrība.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl