Jelgavā ar kaujas ieroci noslepkavots 40 gadus vecs vīrietis; policija meklē aculieciniekus

Pievienot komentāru
Jelgavā ar kaujas ieroci noslepkavots 40 gadus vecs vīrietis; policija meklē aculieciniekus

Jelgavā, Satiksmes ielas 51. nama pagalmā, otrdien, 8. decembrī, tika atrasts smagi cietis vīrietis, kurš bija sašauts ar kaujas ieroci. Vēl vakar ārsti cīnījās par viņa dzīvību, taču šodien paziņota traģiska vēsts – uzbrukuma upuris gājis bojā un lieta pārkvalificēta par slepkavību. 

Trešdien Satiksmes ielas 51. nama pagalmā kāpņu telpas durvju priekšā iedegtas sveces, pieminot bojāgājušo – 40 gadus veco Armandu. Vīrietis pirmdienas rītā nošauts ar vairākiem šāvieniem mugurā – slepkava viņa ķermenī “salādējis” teju visu aptveri. Šobrīd precīzu izšauto ložu skaitu policija neatklāj, taču skaidrs, ka tie bijuši seši līdz deviņi šāvieni.

Policijai ir svarīga jebkāda liecinieku sniegtā informācija, kas palīdzētu aukstasinīgo slepkavu notvert. Apkārtnē dzīvojošie gan ir nobijušies un saka, ka slepkava jau gabalā un nekad netiks atrasts.

Foto:

Citās domās ir bojāgājušā Armanda kaimiņi, kuri uzskata, ka slepkavas meklēšanā jāiesaista visi iespējamie spēki. Turklāt ļoti svarīgi ir noskaidrot uzbrukuma iemeslu, jo Armands noteikti nebija biznesmeņu vai bandītu kategorijā, lai viņam šādi kāds uzbruktu.

Piektā stāva kaimiņš patiešām bijis pirmais, kurš steidzies palīgā, turklāt viņš pa logu redzējis arī pašu slepkavu – precīzāk – tumsā pazūdošu siluetu. Andrejs sākumā gan nedomājis, ka cietušais ir viņa kaimiņš, bet, nokāpjot lejā, sapratis, ka arī viņš pats varēja tobrīd tur atrasties.

Par to vai bojāgājušais vīrietis agrāk ir sodīts, vai varētu būt saistīts ar piemēram nelegālu biznesu, policija komentārus nesniedz. Toties piebilst, ka pieliks visas pūles, lai pēc iespējas ātrāk noskaidrotu, kas ir slepkava, jo, ja Armands patiešām bija tikai nejaušs upuris, tad šobrīd jau apdraudēta ir visa sabiedrība.

Skaties video!