Jelgavā aplaupīta pensionāre

Komentāri

Jelgavā apcietinājumā nonākuši divi vīrieši, kuri uzbrukuši sirmgalvei. Viņi penisonāri izsekojuši līdz mājām un no viņas paņēmuši visu vērtīgo.

Gaišā dienas laikā pie kādas jelgavnieces, 78 gadus vecas sievietes durvīm pieklauvēja divi nelūgti viesi – 60 un 19 gadus veci vīrieši, kuri garās sarunās ar durvis atvērušo kundzi neielaidās. Viņi aizspieda sievietei muti, lai tā nespētu izdvest ne skanjas un sāka meklēt vērtīgās mantas. izrāva sievietei no ausīm auskarus un no kakla noņēma ķēdīti un pārmeklēja dzīvokli, kur atrada mobilo telefonu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc tam abi pameta aplaupīto sirmgalvi viņas dzīvoklī un devās prom – uz lombardu, lai iegūtās mantas pārvērstu naudā un varētu attiecīgi izklaidēties līdz pat brīdim, kad uz sauli būs jāskatās caur restēm.

Vīrieši šobrīd atrodas apcietinājumā un daļu no penisonārei nolaupītajām mantām ir izdevies atgūt.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl