Jelgavā 15 gadus vecs zēns izdara pašnāvību, nolecot no skursteņa

6 komentāri

Svētdienas vakarā Jelgavas neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķi brauca uz Lapskalna ielu, kur viņus ierasties aicināja policisti un ugunsdzēsēji. Kādā industriālā teritorijā atradās aptuveni 40-50 metrus augsts skurstenis, savukārt izbūvētā laukumā tā smailē atradās pusaudzis, kurš draudēja nolēkt no tā.

Brigāde izbrauca padežurēt, kamēr tiek veiktas pārrunas, bet ieradās jau uz traģēdiju. Kamēr viņi bija ceļā, jaunietis no skursteņa bija nokritis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bija brīnums, ka cietušais, nokrītot no tāda augstuma, vispār ir dzīvs, taču gūtie miesas bojājumi nedeva ilgstošas cerības. Cietušais slimnīcā diemžēl nomira. Kļuvis zināms, ka viņam bija 15 gadu un notikušais, iespējams, ir pašnāvība.

TOP komentāri

 • ekhem
 • pohujists
  0 0 0

  pohujists

  Iespējams ka tā ir milzīga vecāku vaina, kas nepietiekami veltija laiku šim jaunēklim. Neesat par to padomājuši?
  mūsu skolās ir nolaidoba ka skolotāji atseviški neievēro, bērnus kas tiek apspiesti vai kā savādāk. Ir daudz iemeslu. Neviens neno šā neno tā nelec nost no jumta (skursteņa ,vai netaisa pašnāvību.)
 • Zane

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl