Komentāri

No Madonas, Aizkraukles un Preiļiem uz Jēkabpili saviem kolēģiem steigušies palīgā ugunsdzēsēji, lai apdzēstu kūlas ugunsgrēku, kas dedzis tik pamatīgi, ka vietējie glābēji nav spējuši tikt galā saviem spēkiem.

Jēkabpilī trešdien, 30. martā, jau no rīta sāka līt lietus. Brīžiem stiprāk, brīžiem mazāk, taču teju nepārtraukti. Kamēr pavasara baudītāji par to sabēdājās, tikmēr ugunsdzēsēju depo valdīja gana priecīgs noskaņojums – ja līst, tad nedeg! Vismaz kūla noteikti ne! Otrdien, kad spīdēja saule un pūta vējš, Jēkabpils ugunsdzēsēji saprata, ka viņiem ir par maz darba roku. Īsta trauksme sākās ap pulksten 11.00, kad vienā pagastā kūla ar plašu liesmu dega vairākās vietās!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ņemot vērā, ka Ābeļu pagastā kūla degusi nevis vienlaikus, bet gan dažādās vietās pa nelielam gabaliņam, iespējams, ka rajonu apstaigājis kūlas dedzinātājs – entuziasts! Varbūt no kāda dedzinātāja rokas aizdegusies arī kāda pamesta māja. Jāsaprot, ka tad, kad ugunsdzēsēji ir aizņemti, dzēšot pērno zāli, ir grūtāk reaģēt uz citiem, nopietniem izsaukumiem. Piemēram – ja kaut kas aizdegtos pilsētas centrā, palīdzība nebūtu tik zibenīga.

Foto

Skaties video!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl