Jēkabpils populārākā ”pritona” saimniece slēdz iestādi

Komentāri

Jēkabpilī kāda ”pritona” saimniece nolēmusi pielikt punktu vētrainajai uzdzīvei, kas nu jau ieilgusi vairākus gadus. Diemžēl sievietes labo gribu nespēj novērtēt vīri, kuri tomēr pie viņas vēlas turpināt dzert līdz bezsamaņai. Tagad sieviete mājokļa durvis slēdz ciet, nevis kā agrāk, tur plaši atvērtas, – iedzert mīļotāji sākuši dauzīt loga rūtis un visādi citādi draudēt ar izrēķināšanos. 

Rita pēdējos gadus Jēkabpilī iemantojusi ne pārāk labu slavu. Viņai Krasta ielas 47. namā ir dzīvoklis, kurā agrāk nāca visi, kuri gribēja iedzert.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Te pulcējās dzērāju bari, taču tagad Rita tam visam nolēmusi pielikt punktu. Diemžēl viņas agrākie pudeles brāļi ar to nav mierā un sākuši sievietes miteklim ar akmeņiem sist stiklus un lauzt durvis.

Viens no agresīvākajiem draugiem – recidīvists vārdā Andrejs – pat piedraudējis pārgriezt Ritai rīkli.

Andrejs esot labos draugos ar daudziem kriminālās pasaules pārstāvjiem. Vietējie vīrieti jau iesaukuši par Robinu Hudu, jo viņš ar arbaletu šaujot pa cietuma logiem un tādā veidā piegādājot narkotikas.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl