Komentāri

Taksista darbs nav tā pati drošākā nodarbošanās… Par to uz savas ādas vakar varēja pārliecināties kāda kundze Jēkabpilī, kurai, glābjot savu dzīvību, nācies pat izlēkt no braucoša auto!

Visticamāk, taksometra vadītāja nespēja pat iedomāties, kā beigsies brauciens ar labi pazīstamo klientu, kurš šajā ceturtdienas vakarā kopā ar savu tēvu iekāpa viņas taksometrā. Kurp vēlējās doties abi braucēji, nav zināms. Vien skaidrs, ka Aldaunas ielā jaunākais no pasažieriem izvilcis nazi un piedraudējis vadītājai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Lai izvairītos no apdraudējumu, vadītāja izlēca no braucoša transportlīdzekļa,” stāsta VP Jēkabpils iecirkņa Kriminālpolicijas priekšnieka vietniece Inga Gaidlazda.

Tā kā lēcienā no auto kundze bija guvusi dažādas traumas, no policijas iecirkņa viņa nogādāta vietējā slimnīcā, bet kārtības sargi ķērušies pie laupītāja medībām.

Vīri sākuši sekot meklēšanā izsludinātajai automašīnai, savukārt tās vadītājs, ievērojot policistu interesi par viņu, atkārtojis taksometra vadītājas mēģinājumu glābties no nepatikšanām.

Arī viņš izlēcis no braucoša auto, kurš gabaliņu tālāk avarējis. Šoreiz gan veiksme bijusi policistu pusē un ļaundaris turpat aizturēts. Nedaudz vēlāk atklājies, ka laupītājs taksometru stūrējis kunga dūšā, tādēļ pirms nonākšanas iecirknī, viņš saņēmis protokolu arī par šo pārkāpumu. Noziedznieka tēvs, kurš visu šo laiku atradies taksometrā, spējis vien paskaidrot, ka viņa spēkos nebija apturēt agresīvo dēlu, tādēļ viņš vienkārši sēdējis un noskatījies notiekošajā.

Kriminālpolicijas pārstāve stāsta, ka aizturētais vīrietis tikai šā gada janvāri atbrīvots no ieslodzījuma vietas. Līdz pat nesenajiem notikumiem taksometrā dažu mēnešu laikā pret viņu jau ierosināti divi kriminālprocesi, tostarp par kādu smagu noziegumu. Šobrīd ir skaidrs, ka brīvībā viņš netiks vēl ilgi, jo nu tiesa par visiem nodarījumiem, būs jāgaida jau aiz restēm.
Jēkabpilī sastaptie taksometru vadītāji ir dzirdējuši par notikušo un norāda, ka ar šādu negaidītu pavērsienu diemžēl jārēķinās ikkatram, kurš izvēlās šo profesiju.

Vairāk skaties video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl