Jēkabpilī piekautajam zīdainim veiktas vairākas operācijas; tēvs pārsūdz piespriesto apcietinājumu

15 komentāri

Degpunktā skatītājus ļoti satraucis Jēkabpilī no vecāku vardarbības cietušā bērna liktenis. Degpunktā komanda devās uz Bērnu slimnīcu, lai noskaidrotu, vai ārstiem izdevies mazuli operēt.

Pagājušajā nedēļā policisti Jēkabpilī aizturējuši 25 gadus vecu sievieti un 30 gadus vecu vīrieti aizdomās par sava divus mēnešus vecā bērna fizisku iespaidošanu. Vecākus tiesa apcietinājusi, bet bērns atvests uz Rīgu, kur šīs nedēļas sākumā veiktas vairākas operācijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ne tikai Degpunktā redakciju, bet arī Bērnu slimnīcu cilvēki gāž kājām gaisā, cenšoties uzzināt jebkādu informāciju par to, kā iespējams mazulim palīdzēt un veikt viņa adopciju. Šāda ažiotāža šobrīd gan ir ļoti pāragra, saka slimnīcas pārstāvji.

Šobrīd par bērna likteni būs jādomā bāriņtiesai. Diemžēl viņi spiesti reaģēt tikai pēc vardarbības fakta konstatācijas, un vecāku tiesības, visticamāk, tiks atņemtas. Iepriekš gan neviens par šo ģimeni bāriņtiesā nebija sūdzējies, visticamāk, tāpēc, ka vardarbību pret zīdaini apkārtējiem ir grūti pamanīt.

Zemgales reģiona policijas pārvaldē norāda, ka vecāki, sēžot aiz cietuma mūriem, nav padevušies. Četras reizes sodītais bērna tēvs pārsūdzējis viņam piespriesto drošības līdzekli un cer drīzumā nonākt uz brīvām kājām.

Mamma ar situāciju šķiet samierinājusies un pagaidām protestu nav iesniegusi.

TOP komentāri

 • mjau
  +10 +10 0

  mjau

  Tēvs????? Māte??? Par ko ir runa? Par to tēviņu un par to mātīti, kuri piekāva savu bērnu????
  Nu, gan jau mūsu humānā tiesa palaidīs to tēviņu uz brīvām kājām, lai šis var pabeigt iesākto. Kā tas riebjas, kā riebjas mūsu stulbā valsts iekārta.
 • ak,jel!
 • evva
  +5 +5 0

  evva

  ko tad vispar dzemdeja ja var ta apieties pret bernu. tadus cilvekus vajag darit ta lai vairak bernu viniem nav. lai nav jadzird pa atkal berna piesisanu

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl