1 komentārs

Jēkabpilī smagi piekautā mazuļa tēvs iepriekš esot tiesāts par pedofiliju, apstiprina policija. Savukārt jaunā māte pret zīdaini esot bijusi agresīva – apgalvo vīra radi. Vairāk ziņo LNT raidījums Degpunktā.

Jaunā ģimene – Andris un viņa sieva Kristīne – bēdīgi slaveni valstī kļuva pēc tam, kad Jēkabpils slimnīcā 25. februārī viņu divus mēnešus vecajam dēlam tika konstatētas smagas traumas. Mazuli aizveda uz bērnu slimnīcu Rīgā, savukārt abus vecākus apcietināja. Bērnam tika konstatētas gan roku, gan kāju dažādas traumas, kā arī smaga galvas trauma. Turklāt kauli jau sāka saaugt, kas nozīmēja, ka puisītis ievainojumus guvis vairākas nedēļas pirms nonākšanas slimnīcā – proti, vecāki nav centušies bērniņam palīdzēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jēkabpils bāriņtiesa par notikušo raustīja plecus, sakot, ka ģimene dzīvot uz Jēkabpili no Pļaviņu novada pārbraukusi aptuveni pirms mēneša, īrējusi dzīvokli, bet nav deklarējušies kā Jēkabpils iedzīvotāji. Savukārt Pļaviņu domē, kur ar ģimeni ir labāk pazīstami, arī par notikušo bijuši šokā.

Pļaviņu dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Vija Liepiņa gan reģistrējusi jaundzimušo, gan jaunā pāra laulību. Nekas nesot liecinājis par iespējamām zvērībām jaunajā ģimenē.

Savukārt Andra radiniece gan raidījumam Degpunktā atklāj krietni bēdīgāku ainu. Pāris esot iepazinies internetā, un Kristīne neesot vietējā un uz Pļaviņām pārcēlusies pie sava jaunā vīra.

Kad piedzimis mazulis, radiniekiem parādījušās aizdomas, ka kaut kas īsti labi nav. Tiesa gan, radi notikušajā vairāk vaino jauno mammu, nevis četras reizes sodīto tēvu.

Radi domā, ka, iespējams, tieši 25 gadus vecās mātes agresija esot bijusi par iemeslu tam, ka Andris lūdzis pārskatīt viņam piespriesto drošības līdzekli – apcietinājumu. Tas gan nemaina faktu, ka mazulim nav laikus sniegta medicīniskā palīdzība un lauztie kauli jau sākuši saaugt, kad viņu beidzot apskatījuši ārsti. Tāpat iespējams, ka tieši kaut kādas nesaskaņas ar radiniekiem arī bijušas par iemeslu tam, ka ģimene pēkšņi lēmusi noīrēt dzīvokli tālāk no viņiem – Jēkabpilī.

Savukārt to, ka 30 gadus vecais Andris iepriekš paveicis seksuāla rakstura noziegumu pret mazgadīgu bērnu, apstiprināja arī Valsts policijā. No ieslodzījuma Andris esot atbrīvots 2013. gadā, un tur viņš esot “nosēdējis” aptuveni trīs gadus.

Kas tālāk notiks ar mazuli – pagaidām nav skaidrs un par to lems bāriņtiesa.

Skaties video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl