Jēkabpilī Audi saduras ar traktoru

Komentāri
Jēkabpilī Audi saduras ar traktoru
Ilustratīvs foto: LETA

Jēkabpilī, Neretas un Vienības ielas krustojumā, sadūrusies Audi 100 Avant zīmola automašīna un Atlas traktors, informē Valsts policijas pārstāvji.

Audi 100 Avant autovadītājs bija kāds 1971. gadā dzimis vīrietis, savukārt traktoru Atlas vadīja 1993. gadā dzimis vīrietis. Pēc sadursmes slimnīcā tika nogādāts Audi pasažieris – 1980. gadā dzimis vīrietis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrēti 45 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši četri cilvēki. Par laimi, neviens no avārijās iesaistītajiem cilvēkiem nav gājis bojā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl