Jauns vīrietis sarūpē “dāvanu maisu” ar konfektēm un alkoholu, apzogot veikalu

Pievienot komentāru
Jauns vīrietis sarūpē “dāvanu maisu” ar konfektēm un alkoholu, apzogot veikalu
Bryan Brenneman /Flickr

Agrā pirmdienas pēcpusdienā galvaspilsētas centrā patrulējošie kārtības sargi ievēroja kādu jaunu vīrieti, kurš izcēlies starp citiem nejaušiem garāmgājējiem. Izrādās, vīrietim līdzi bijis savdabīgs “dāvanu maiss”, kurā atradās dažādi zagti labumi.

Saprotot, ka ir pamanīts un kārtības sargi ir jau pavisam tuvu, jaunais vīrietis negaidīti nometis savu maisu un devis kājām vaļu. Savukārt inspektori, apturējuši policijas automobili un paķēruši viņa pamesto nesamo, un metušies viņam nopakaļ. Pakaļdzīšanās vedusi cauri vairākiem blakus esošiem kvartāliem, taču pēc brīža bēglim tomēr nācies atzīt policistu pārākumu.

“Kā izrādījās – maisā bija gultas veļas komplekti iepakojumos, alkohola iepakojums, pie vīrieša somā atradās arī citādākas preces – konfekšu iepakojumi un dažādas sīklietas,” stāsta policijas pārstāvji.

Foto!

Lai arī aizturētais noliedzis, ka būtu ko zadzis un varētu pat šķist, ka kārtības sargi pārpratuma pēc notvēruši pilsoni, kurš vienkārši gatavojas Ziemassvētkiem, pēc mirkļa kāda kundze viesusi skaidrību par šā puiša patiesajiem nodomiem un darbiem. Sieviete uzdevās par apzagtā veikala atbildīgo personu.

Aizturētais kungs ar visu viņa “dāvanu maisu” tika nogādāts tuvējā Valsts policijas iecirknī Matīsa ielā, kur kārtības sargi nu skaidros, no kurienes tad visi šie labumi radušies un kāds bija jaunā vīrieša šīs dienas maršruts pa pilsētas veikaliem, pirms viņš sastapās ar pašvaldības policistiem.

Video!