Komentāri

Agrā pirmdienas pēcpusdienā galvaspilsētas centrā patrulējošie kārtības sargi ievēroja kādu jaunu vīrieti, kurš izcēlies starp citiem nejaušiem garāmgājējiem. Izrādās, vīrietim līdzi bijis savdabīgs “dāvanu maiss”, kurā atradās dažādi zagti labumi.

Saprotot, ka ir pamanīts un kārtības sargi ir jau pavisam tuvu, jaunais vīrietis negaidīti nometis savu maisu un devis kājām vaļu. Savukārt inspektori, apturējuši policijas automobili un paķēruši viņa pamesto nesamo, un metušies viņam nopakaļ. Pakaļdzīšanās vedusi cauri vairākiem blakus esošiem kvartāliem, taču pēc brīža bēglim tomēr nācies atzīt policistu pārākumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Kā izrādījās – maisā bija gultas veļas komplekti iepakojumos, alkohola iepakojums, pie vīrieša somā atradās arī citādākas preces – konfekšu iepakojumi un dažādas sīklietas,” stāsta policijas pārstāvji.

Foto!

Lai arī aizturētais noliedzis, ka būtu ko zadzis un varētu pat šķist, ka kārtības sargi pārpratuma pēc notvēruši pilsoni, kurš vienkārši gatavojas Ziemassvētkiem, pēc mirkļa kāda kundze viesusi skaidrību par šā puiša patiesajiem nodomiem un darbiem. Sieviete uzdevās par apzagtā veikala atbildīgo personu.

Aizturētais kungs ar visu viņa “dāvanu maisu” tika nogādāts tuvējā Valsts policijas iecirknī Matīsa ielā, kur kārtības sargi nu skaidros, no kurienes tad visi šie labumi radušies un kāds bija jaunā vīrieša šīs dienas maršruts pa pilsētas veikaliem, pirms viņš sastapās ar pašvaldības policistiem.

Video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl