Komentāri
Jauns puisis izgājis uz darbu un vairs nav atrodams. Māsa izmisīgi lūdz palīdzēt
Avots: Facebook

Ceturtdien, 3. decembrī, no mājām Mežciemā uz darbu izgājis jauns vīrietis, un tā arī vēl aizvien viņš nav sazvanāms. Tāpat izdzēsts arī puiša Facebook profils, sociālajā tīklā raksta viņa satrauktā māsa, kura izmisīgi lūdz cilvēku palīdzība, cerot brāli drīz vien atrast.

“Ir pazudis mans brālis Kristiāns – šorīt agri, ap 7.00 no rīta, viņš izgāja no mājām Mežciemā, lai dotos uz darbu. Iespējams, ir braucis ar 5. autobusu no Līduma ielas uz tirdzniecības centra Domina. Šorīt Kristiāns darbā nav ieradies, telefons izslēgts, bet Facebook profils – dzēsts, raksta viņa māsa Diāna.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Facebook

Facebook

Kristiāna pazīmes: 1,95 garš, plecīgs, mugurā tumši zila virsjaka ar kapuci, krekls ar rūtiņām, tumšas bikses, kājās melnas Nike botas/zābaki. Uz vienas rokas apakšdelma ir tetovējums ar tekstu. Soma tumša uz pleca nēsājama. Mati gaiši, nedaudz īsāki kā bildē, brūnas acis.

“Ja esat manījuši Kristiānu uz ielas, kāda transportā, iespējams, ka kādā azartspēļu zālē, lūgums ziņot man Facebook, vai zvanot uz kādu no šiem tālr.: 28222826, 26844203, 25921310,” raksta Diāna. Viņas Facebook pieejams šeit.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl