Jauns pavērsiens: Elīnas Pupiņas slepkava pārsūdz 9 gadu cietumsodu

7 komentāri

Augstākā tiesa saņēmusi kasācijas sūdzību no studentes Elīnas Pupiņas slepkavas Jāņa Gaigala.

Septembrī Rīgas apgabaltiesa Gaigalam piesprieda deviņu gadu un desmit mēnešu ilgu cietumsodu par savas draudzenes noslepkavošanu. Puisis apgalvoja, ka meiteni nogalinājis nejauši, sadzīviska strīda laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču upures ģimene tiesājās, lai Gaigalu atzītu par vainīgu daudz smagākā noziegumā – slepkavībā ar iepriekšēju nodomu, turklāt arī meitenes seksuālā izmantošanā, par ko, viņuprāt, liecina pie līķa atrastā asiņainā veļa, melnā aukla un cepure ar caurumiem. Šie pierādījumi netika ņemti vērā, tāpēc ar spriedumu neapmierināti bija arī Pupiņas vecāki.

Foto

Viņi, tāpat kā Gaigals, spriedumu pārsūdzējuši Augstākajā tiesā. Datums, kad lietas izskatīšana turpināsies, pagaidām nav zināms.

Skaties video!

TOP komentāri

 • Kents
  +4 +4 0

  Kents

  Dažreiz ir nožēla, ka ir atcelts nāvessods. Tādos gadījumos tas noderētu.
 • zvaigžņu vilks
  +3 +3 0

  zvaigžņu vilks

  nu šim par godu varētu uz kādu dienu atcelt moratoriju nāves sodiem
 • ES
  +2 +2 0

  ES

  Kas stāv aiz ši Gaigala, ja netiek nemti vērā tik daudzi pierādījumi?Parasti taču "taisa rebes", aizstāvot vai mēginot izpestit savējos.Kam viņš ir savējais?Vēlreiz izsaku lidzjūtību Pupiņu ģimenei un izsaku ceribu, ka notiks taisnīga izmeklēsana un tiesa, lai Jūs varētu rast mieru.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl