Jauns pavērsiens: Elīnas Pupiņas slepkava pārsūdz 9 gadu cietumsodu

7 komentāri

Augstākā tiesa saņēmusi kasācijas sūdzību no studentes Elīnas Pupiņas slepkavas Jāņa Gaigala.

Septembrī Rīgas apgabaltiesa Gaigalam piesprieda deviņu gadu un desmit mēnešu ilgu cietumsodu par savas draudzenes noslepkavošanu. Puisis apgalvoja, ka meiteni nogalinājis nejauši, sadzīviska strīda laikā.

Taču upures ģimene tiesājās, lai Gaigalu atzītu par vainīgu daudz smagākā noziegumā – slepkavībā ar iepriekšēju nodomu, turklāt arī meitenes seksuālā izmantošanā, par ko, viņuprāt, liecina pie līķa atrastā asiņainā veļa, melnā aukla un cepure ar caurumiem. Šie pierādījumi netika ņemti vērā, tāpēc ar spriedumu neapmierināti bija arī Pupiņas vecāki.

Foto

Viņi, tāpat kā Gaigals, spriedumu pārsūdzējuši Augstākajā tiesā. Datums, kad lietas izskatīšana turpināsies, pagaidām nav zināms.

Skaties video!

TOP komentāri

 • Kents
  +6 +6 0

  Kents

  Dažreiz ir nožēla, ka ir atcelts nāvessods. Tādos gadījumos tas noderētu.
 • zvaigžņu vilks
  +3 +3 0

  zvaigžņu vilks

  nu šim par godu varētu uz kādu dienu atcelt moratoriju nāves sodiem
 • oho

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl