Jauns, noslēgts vīrietis Purvciemā izlec pa logu

Komentāri

Darba dienas rītā pie daudzdzīvokļu nama Marsa gatvē bija redzama milzu rosība – vairāki neatliekamās medicīniskās palīdzības auto un likuma sargu busiņš, pie kura pulcējās vairāki apkārtnes iedzīvotāji. Atbraukušie palīgi ar visiem spēkiem un līdzekļiem cīnījās par kāda jauna vīrieša dzīvību, kurš bija izlēcis pa piektā stāva logu.

Dažas minūtes pēc septiņiem no rīta neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā atskanējis kāda Purvciema iedzīvotāja zvans. Viņš bija kļuvis par aculiecinieku šausminošam jauna vīrieša kritienam no daudzdzīvokļu nama piektā stāva.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nekavējoties par notikušo tika informēti mediķi, kuri ieradās notikuma vietā.

Diemžēl, neskatoties uz ārstu centieniem, jaunā vīrieša dzīvību nav izdevies glābt. Viņš slimnīcā miris.

Šodien nelaimes vietā sastaptie nama iedzīvotāji atzīst, ka atgadījums ir patiesi skumjš. Bojāgājušais puisis ar ģimeni šeit dzīvojis jau sen un bijis visiem labi zināms. Bijis ļoti kluss, varētu teikt – pat vienpatis.

Izsakām visdziļāko līdzjūtību tuviniekiem!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl