Jauns, noslēgts vīrietis Purvciemā izlec pa logu

Komentāri

Darba dienas rītā pie daudzdzīvokļu nama Marsa gatvē bija redzama milzu rosība – vairāki neatliekamās medicīniskās palīdzības auto un likuma sargu busiņš, pie kura pulcējās vairāki apkārtnes iedzīvotāji. Atbraukušie palīgi ar visiem spēkiem un līdzekļiem cīnījās par kāda jauna vīrieša dzīvību, kurš bija izlēcis pa piektā stāva logu.

Dažas minūtes pēc septiņiem no rīta neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā atskanējis kāda Purvciema iedzīvotāja zvans. Viņš bija kļuvis par aculiecinieku šausminošam jauna vīrieša kritienam no daudzdzīvokļu nama piektā stāva.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nekavējoties par notikušo tika informēti mediķi, kuri ieradās notikuma vietā.

Diemžēl, neskatoties uz ārstu centieniem, jaunā vīrieša dzīvību nav izdevies glābt. Viņš slimnīcā miris.

Šodien nelaimes vietā sastaptie nama iedzīvotāji atzīst, ka atgadījums ir patiesi skumjš. Bojāgājušais puisis ar ģimeni šeit dzīvojis jau sen un bijis visiem labi zināms. Bijis ļoti kluss, varētu teikt – pat vienpatis.

Izsakām visdziļāko līdzjūtību tuviniekiem!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 1

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl