Jaunpils bankomāts piedzīvojis kārtējo zagļu uzbrukumu

Komentāri

Jaunpils Swedbank bankomāts, šķiet, ir zagļu iekārotākais objekts šajā apvidū. 18. februāra naktī zagļi mēģināja atkārtot 2010. gadā paveiktu noziegumu, kad garnadžiem izdevās bankomātu nozagt un aizvest sev līdzi.

Šoreiz ļaundari telpās iekļuva, atlaužot veikala priekštelpas durvis, taču vairs neko izdarīt vai nu nevarēja, vai nepaguva un aizmuka. Šoreiz bankomāts palicis vesels.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču, ieskatoties Degpunktā arhīvā, redzams, ka 2010. gadā šeit valdīja krietni lielāka postaža. Zagļi iekļuva telpās, dabūja vaļā bankomātu un no naudas mašīnas pazuda 15 000 latu. Noziedznieku pamanīja pašvaldības policija, tāpēc viņiem no Jaunpils nācās bēgt kājām.

Pie noķertajiem drīz vien pēc aizturēšanas izdevās atrast daļu naudas – aptuveni 9000 latu. Viņi noziegumu paveikt uz Jaunpili bija atbraukuši no Rīgas.

Tukuma rajona tiesa 2013. gada pavasarī nolasīja spriedumu šajā krimināllietā, kurā abiem apsūdzētajiem noteica līdzīgu cietumsodu – brīvības atņemšanu uz trīs gadiem un vienu mēnesi bez mantas konfiskācijas, taču vienam no apsūdzētajiem pieskaitīja iepriekš neizciestu sodu.

Jaunpils iedzīvotāji vēl atceras notikušo uzbrukumu bankomātam, taču visu šo laiku dzīvojuši noziedznieku netraucēti. Un tagad – atkal tas pats.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl