Jaunpils bankomāts piedzīvojis kārtējo zagļu uzbrukumu

Komentāri

Jaunpils Swedbank bankomāts, šķiet, ir zagļu iekārotākais objekts šajā apvidū. 18. februāra naktī zagļi mēģināja atkārtot 2010. gadā paveiktu noziegumu, kad garnadžiem izdevās bankomātu nozagt un aizvest sev līdzi.

Šoreiz ļaundari telpās iekļuva, atlaužot veikala priekštelpas durvis, taču vairs neko izdarīt vai nu nevarēja, vai nepaguva un aizmuka. Šoreiz bankomāts palicis vesels.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču, ieskatoties Degpunktā arhīvā, redzams, ka 2010. gadā šeit valdīja krietni lielāka postaža. Zagļi iekļuva telpās, dabūja vaļā bankomātu un no naudas mašīnas pazuda 15 000 latu. Noziedznieku pamanīja pašvaldības policija, tāpēc viņiem no Jaunpils nācās bēgt kājām.

Pie noķertajiem drīz vien pēc aizturēšanas izdevās atrast daļu naudas – aptuveni 9000 latu. Viņi noziegumu paveikt uz Jaunpili bija atbraukuši no Rīgas.

Tukuma rajona tiesa 2013. gada pavasarī nolasīja spriedumu šajā krimināllietā, kurā abiem apsūdzētajiem noteica līdzīgu cietumsodu – brīvības atņemšanu uz trīs gadiem un vienu mēnesi bez mantas konfiskācijas, taču vienam no apsūdzētajiem pieskaitīja iepriekš neizciestu sodu.

Jaunpils iedzīvotāji vēl atceras notikušo uzbrukumu bankomātam, taču visu šo laiku dzīvojuši noziedznieku netraucēti. Un tagad – atkal tas pats.

Skaties video!

Lasi vēl