Jaunpiebalgā uz ceļa sastādītu koku dēļ ugunsdzēsēji iebrauc grāvī

9 komentāri
Jaunpiebalgā uz ceļa sastādītu koku dēļ ugunsdzēsēji iebrauc grāvī
Ilustratīvs foto (LETA)

Atgriežoties no izsaukuma Jaunpiebalgā, ugunsdzēsēju automašīna iebraukusi grāvī, jo uz ceļa bija sastādīti koki, aģentūra LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Pagājušā naktī ugunsdzēsēji steidzās uz izsaukumu Smiltenē, kur kokapstrādes uzņēmumā bija izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks – vairākās vietās 450 kvadrātmetru platībā dega skaidas. Lai nodzēstu šo ugunsgrēku, tā dzēšanas darbos iesaistījās ugunsdzēsēji glābēji no Valmieras, Valkas, Smiltenes, Strenčiem un Jaunpiebalgas.

Pēc piecu stundu darba notikuma vietā Jaunpiebalgas ugunsdzēsēji devās uz savu posteni. Apmēram trīs kilometrus pirms Jaunpiebalgas kāds bija izdomājis “aizlāpīt” uz ceļa esošās bedres, tajās sastādot nelielus kokus. Šādi stādījumi, jau tā grūti izbraucamo ceļa posmu, padarīja vēl grūtāk izbraucamu. Cenšoties izvairīties no iekļūšanas “aizlāpītajās” bedrēs, ugunsdzēsēju automašīna noslīdēja no ceļa grāvī.

VUGD vērš iedzīvotāju uzmanību, ka, steidzoties uz ugunsgrēku dzēšanu vai glābšanas darbu veikšanu, ugunsdzēsējiem ir ļoti svarīgi pēc iespējas ātrāk nokļūt līdz notikuma vietai. VUGD aicina iedzīvotājus padomāt par to, vai šāda uz ceļiem esošo bedru “aizlāpīšana” neapdraudēs autovadītājus un arī netraucēs glābējiem bez aizķeršanās palīdzēt nelaimē nokļuvušajiem.

9 komentāri