Komentāri

Jaunjelgavas iedzīvotāja Agita vakar ap pusčetriem pēcpusdienā strādāja dārzā, kad sadzirdēja kaimiņienes saucienus. Viņas mājā no pirmā stāva dzīvokļa nāca dūmi. Cilvēki ātri saprata, kas noticis. Kāda vīrieša invalīda miteklī izcēlies ugunsgrēks, savukārt viņš pats atrodas liesmās.

Invalīds no ugunsgrēka veiksmīgi izglābts, taču viņa dzīvoklis pārvērties par postažu. Sadegušas mēbeles, sadzīves tehnika un dažādas mantas. Liesmas nav saudzējušas ne koplietošanas telpas, ne apkārtējos dzīvokļus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lielākā daļa dzīvokļu šajā mājā pieder pašvaldībai, taču Agita savu dzīvokli ir privatizējusi un izremontējusi. Viņai par notikušo nelaimi līdz ar to vislielākās bēdas. Sadedzis dzīvoklī nekas nav, bet remontu tāpat nāksies veikt vēlreiz.

Pieņēmumu par aizdegšanās iemesliem ir daudz, taču patiesību neviens tā īsti nezina. Kāds saka, ka no plīts izkritusi pagale, cits, ka invalīds, kurš gulējis gultā, tur pat gultā varējis arī uzpīpēt un tā kaut ko aizdedzināt.

Liesmas bija izplatījušās aptuveni 70 kvadrātmetru lielā platībā, un sanākušie talcinieki šodien mēģināja sakopt postažu, cik nu spēja.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl