Jaunietis māna meitenes, izliekoties par policistu

Komentāri

Piesaistīt pretējā dzimuma interesi var dažādi, gan klasiskā veidā, gan arī ar radošu pieeju. Kāds jauns vīrietis meiteņu telefona numurus prasījis, stādoties priekšā kā policists.

Daudzas reizes ir stāstīts, kā atšķirt īstu sabiedriskā transporta kontrolieri no neīsta, kā atšķirt īstu pārtikas un veterinārā dienesta pārstāvi no viltvārža. Tagad jautāsim – vai zināt, kā atšķirt īstu policistu no tāda, kuram tikai gribētos par tādu būt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Daži zina, ka likumsargi ģērbjas zilos kreklos, citi – ka viņiem ir arī dienesta apliecības. Savukārt divas jaunas meitenes Ogres autoostā acīmredzot nav zinājušas ne vienu, ne otru.

Jaunietis savam izgājienam rūpīgi gatavojies – kādā policijas iecirknī nočiepis veidlapas un tā cerējis iepazīties ar jaunām dāmām. Jaunkundzes viņš ne tikai kauninājis par likumpārkāpšanu, bet arī tincinājis par dzīvesvietu un telefona numuriem.

Protams, ka tad, kad par notiekošo paziņots policistiem, jaunietis aizturēts un protokoli ar visiem telefonu numuriem viņam atņemti. Atklājies, ka viņš jau iepriekš tiesāts par zagšanu. Tagad viņam draud sods par huligānismu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl