Jaunietis māna meitenes, izliekoties par policistu

Pievienot komentāru
Jaunietis māna meitenes, izliekoties par policistu
FOTO: LETA

Piesaistīt pretējā dzimuma interesi var dažādi, gan klasiskā veidā, gan arī ar radošu pieeju. Kāds jauns vīrietis meiteņu telefona numurus prasījis, stādoties priekšā kā policists.

Daudzas reizes ir stāstīts, kā atšķirt īstu sabiedriskā transporta kontrolieri no neīsta, kā atšķirt īstu pārtikas un veterinārā dienesta pārstāvi no viltvārža. Tagad jautāsim – vai zināt, kā atšķirt īstu policistu no tāda, kuram tikai gribētos par tādu būt.

Daži zina, ka likumsargi ģērbjas zilos kreklos, citi – ka viņiem ir arī dienesta apliecības. Savukārt divas jaunas meitenes Ogres autoostā acīmredzot nav zinājušas ne vienu, ne otru.

Jaunietis savam izgājienam rūpīgi gatavojies – kādā policijas iecirknī nočiepis veidlapas un tā cerējis iepazīties ar jaunām dāmām. Jaunkundzes viņš ne tikai kauninājis par likumpārkāpšanu, bet arī tincinājis par dzīvesvietu un telefona numuriem.

Protams, ka tad, kad par notiekošo paziņots policistiem, jaunietis aizturēts un protokoli ar visiem telefonu numuriem viņam atņemti. Atklājies, ka viņš jau iepriekš tiesāts par zagšanu. Tagad viņam draud sods par huligānismu.