1 komentārs
Jaunietis lūdz policistus parūpēties par mazo brāli, jo ar māti viņu atstāt vairs nevēlas… Policijai nākas no iereibušas mātes šķirt mazu puisēnu

19. novembrī Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Dzirciemā, kur bija izcēlies ģimenes konflikts. Rezultāts izrādījās bēdīgs – maza bērna mamma bija alkohola reibumā, un likumsargiem nācās viņu no mātes šķirt, kā arī iesaistīt bāriņtiesu.

“Ierodoties notikuma vietā, dzīvokļa durvis atvēra iereibusi sieviete. Blakus viņai dzīvokļa priekštelpā stāvēja kāds vīrietis, kurš uzvedās agresīvi un skaļi kliedza. Sarunas laikā noskaidrots, ka starp abiem dzīvesbiedriem bija izcēlies sadzīvisks konflikts, taču to izdevies atrisināt pirms policijas ierašanās,” informē policijas pārstāvji.

Pārrunu laikā no blakus istabas bija dzirdamas bērna raudas. Apskatot blakus telpu, tajā pamanīti trīs jaunieši un viens acīmredzami mazgadīgs bērns.

“Viens no jauniešiem pastāstīja, ka ar otru pilngadīgo brāli un savu draudzeni vēlas doties prom, jo mātes uzvedību nevar izturēt. Puisis norādīja uz jaunāko brāli, un lūdza policijas darbiniekus par viņu parūpēties, lai bērnam nebūtu jāskatās uz iereibušo un agresīvo vecāku uzvedību. Sarunas laikā noskaidrojās, ka jaunākajam brālim ir cits bioloģiskais tēvs, kurš par zēnu varētu parūpēties. Pilngadīgie jaunieši savāca savas mantas un dzīvokli pameta,” vēstīts Rīgas pašvaldības policijas Facebook lapā.

Policisti iereibušo māti informēja, ka desmit gadus vecais zēns tiks nogādāts pie tēva, taču māte ar šādu notikumu pavērsienu izskatījās apmierināta. ”Man par bērniem ir nospļauties, un es turpināšu dzert,” teica iereibusī sieviete un turpināja dzeršanu.

Nepilngadīgais zēns nogādāts bioloģiskā tēva dzīvesvietā. Vīrietis pastāstīja, ka dēlu līdz šim saticis tikai brīvdienās, bet, uzzinot par apstākļiem, kādos zēns atradies, solīja darīt visu iespējamo, lai turpmāk dēls dzīvotu tikai pie viņa. Pirms došanās prom policisti pārliecinājās, ka dzīvoklī ir viss nepieciešamais bērnam.

Lietas materiāli nosūtīti RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļai mātes atbildības izvērtēšanai. Tāpat par notikušo informēta bāriņtiesa.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl