Jaunietis laupīšanas laikā nogalina 84 gadus vecu sirmgalvi

1 komentārs

Trešdien, 12. oktobrī, piecos no rīta Tukuma policijā saņemtas ziņas, ka Jaunpils pusē kādās mājās laupīšanas laikā nogalināta 84 gadus veca sieviete. Viņas vīrs – 81 gadu vecs vīrietis izdzīvojis.

Artis – tā sauc 25 gadus veco varmāku. Par viņa sadistisko uzbrukumu pirmā uzzinājusi cietušā vīrieša māsa, kura dzīvo turpat mājas otrā galā.

Notikuma vietā ieradušies gan mediķi, gan policisti. Sievieti atdzīvināt nebija iespējams, un tālāk jau notikuma vietā darbu pārņēma kriminālpolicijas izmeklētāji.

Viņiem bija jau informācija par to, kurš varētu būt slepkava, taču paradoksālākais ir tas, ka noziedznieks pats atgriezās notikuma vietā, un, lai arī izmantoja visus savus aktiermeistarības dotumus, policisti viņu “atkoda” un neļāva aiziet. Visticamāk, Artis atgriezies piebeigt savu sirmo radinieku, kaut gan sākumā stāstīja ko citu.

Izrādās, slepkavības priekšvakarā Artis jau bijis nemierīgs un paviesojies ne vienās vien namdurvīs.

Pēdējā mitekļa durvīs, kur Artis tonakt paviesojies, viņš vairs neklauvējis, bet gan spēris ar kāju un lauzies iekšā jau ar konkrētu mērķi. Abi laupīšanas upuri tika piekauti, sasieti, viņiem aizlīmētas arī mutes. Šādas Holivudas filmu cienīgas metodes, visticamāk, Artis samācījies savos iepriekšējos sirojumos.

TOP komentāri

  • Pats
    0 0 0

    Pats

    Tāda sajūta , ka Latvijā laupītājiem ir zaļā gaisma , DNS nevar noteikt laicīgi ,tur jau kaķim jāsmejas . Mazie uzņēmumi spiesti korupcijas dēļ pārtraukt savu darbību , bet laupītāji tajā pašā laikā staigā brīvībā un turpina laupīt .kur tad aproces ar raidītājiem ? Nepietiek naudas ? Atlaidiet no darba to ierēdni , kurš saka ,ka nepietiek naudas ! Un ja vēl nepietiek , tad to nākošo arī atlaidiet no valsts darba , kurš saka , ka nepietiek .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl