Komentāri

Policija beidzot nodevusi prokuratūrai lietu par kāda knapi pilngadību sasnieguša puiša pastrādātām slepkavībām Rīgā, Ķīpsalā. 

Pagājušā gada 6. novembrī Pārdaugavā, atgriežoties no dievkalpojuma, bezvēsts pazuda 80 gadus vecā Leonīda Tatarčuka. Sieviete pēc baznīcas apmeklējuma taisnā ceļā devās uz klosteri Ķīpsalā, Enkuru ielā, kas bija viņas mājvieta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc piecām dienām dievbijīgo pensionāri atrada mirušu turpat simts metru attālumā no klostera – krūmos. Policija uzsāka slepkavas meklēšanu, taču pēc dažām dienām – 18. novembrī – Ķīpsalā nogalināta vēl kāda sieviete, kas turpat netālu strādājusi atbildīgā amatā lielā uzņēmumā.

Notikušais izmeklētājiem lika saprast, ka šie noziegumi ir saistīti. Tad lietas izmeklēšanā iesaistīti papildspēki, un jau pēc dažām stundām slepkava tika notverts.

Izrādās Andreja Sozinova toreiz stāstītais ātri vien mainījās. Slepkava mainīja savu nostāju un noslēdzās sevī.

Aizturētais vīrietis ir mīklaina personība. Policisti sākotnēji domājuši, ka viņam kaut kas nav kārtībā ar galvu, bet psihiatriskā ekspertīze pierādījusi, ka viņš ir pieskaitāms un nododams kriminālvajāšanai.

Ir zināms, ka, izdarot abas slepkavības, jaunietis bijis alkohola reibumā, un tas pastiprinājis viņa dziņu nodarīt kādam pāri.

Jaunietim par divu nejaušu garāmgājēju nogalināšanu tagad draud mūža ieslodzījums. Lieta šobrīd atrodas prokuratūrā un tuvākajā laikā nonāks arī tiesā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl