Jaunietis izkrīt pa durvīm no braucošas automašīnas

Komentāri
Jaunietis izkrīt pa durvīm no braucošas automašīnas
Foto: Pixabay.com

Negadījums ar kuriozu pieskaņu aizvadītajā naktī noticis Jelgavas pusē, kad izkrītot pa braucoša auto durvīm, traumas guvis kāds jaunietis.

Aizvadītajā diennaktī uz ceļiem notikuši vairāki ar satiksmi saistīti negadījumi un pieķerti arī kārtējie dzērājšoferi. Traģikuriozs negadījums notika Bērzes pagastā, kur kāds jaunietis, atverot “Renault Master” bīdāmās durvis brīdī, kad auto atradās kustībā, izkrita uz ceļa braucamās daļas.

Nelaimes gadījums noticis plkst. 5.22 uz ceļa Jelgava-Dobele-Annenieki. 1995. gadā dzimušais jaunietis pēc tā nogādāts slimnīcā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl