Jaunietis dažu desmitu eiro dēļ piekauj ”humpalu” pārdevēju

2 komentāri

Aprīļa beigās Rīgas Brasas iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz kādu lietoto apģērbu veikalu, kas atrodas Brasas iecirkņa apkalpojamajā teritorijā. Zvanītājs informēja, ka veikalā atrodas piekauta sieviete. Policisti noskaidroja, ka jaunietis ienācis veikalā, no iekšpuses aizslēdzis durvis un piekāvis aptuveni 50 gadus veco pārdevēju. Ļaundaris bija nogāzis sievieti zemē un vairākas reizes viņai sitis ar dūrēm, kā arī spēris ar kājām. Cietusī pārdevēja guva dažādas bīstamas traumas un tika nogādāta slimnīcā.

Pēc sievietes piekaušanas jaunietis no kases un pārdevējas privātajām mantām paņēmis 20 līdz 50 eiro. Pēc nozieguma izdarīšanas viņš tos iztērējis netālu esošajā frizētavā, kur pārveidojis matu griezumu, kā arī tuvējā veikalā, nopērkot pāris pārtikas preces.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Veicot visas nepieciešamās operatīvās meklēšanas darbības, policisti noskaidroja, ka ļaundaris ir kāds 16 gadus vecs jaunietis, kurš nonācis policijas redzeslokā par klaiņošanu. Pirmdien policisti aizturēja ļaundari. Viņš atzina savu vainu noziegumā, taču tiesa vakar nolēma viņam apcietinājumu nepiemērot.

Par laupīšanu, kas saistīta ar miesas bojājumu nodarīšanu cietušajam, ir sākts kriminālprocess. Jaunietim par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz piecpadsmit gadiem.

TOP komentāri

  • Normunds
    +2 +2 0

    Normunds

    Tiesa nolēma apcietinājumu nepiemērot!!!! Labs piemērs citiem ''atsaldētajiem'', varat izdarīt noziegumus, jūs atbrīvos! Varbūt piekaut vajadzētu tiesnesi?
  • Ne tiesnesis

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl