Jaunietis ar nazi sadur 54 gadus vecu vīrieti. Kā kaut kas tāds varēja notikt?

Komentāri
Jaunietis ar nazi sadur 54 gadus vecu vīrieti. Kā kaut kas tāds varēja notikt?

Veiksmīgu operatīvo darbību rezultātā policijai izdevies aizturēt vardarbīgu jaunieti, kurš sadūris savu draugu.

25. novembrī ap pulksten 22.00 Valsts policija saņēma ziņu no medicīnas iestādes, ka slimnīcā no Kauguru mikrorajona ir nogādāts 1962. gadā dzimis vīrietis ar durtu brūci vēderā. Saistībā ar notikušo policija uzsāka kriminālprocesu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sākotnēji cietušais vīrietis policistiem atteicās stāstīt, kas viņu sadūris, un uzsvēra, ka neko neatceroties. Rīgas reģiona Jūrmalas iecirkņa darbinieki, veicot operatīvās darbības, noskaidroja iespējamo cēloni vīrieša durtajai brūcei. Kad likumsargi atkārtoti vērsās pie cietušā vīrieša, šoreiz ar iespējamo notikumu izklāstu, vīrietis apliecināja policistiem, ka tiešām tā ir bijis.

Likumsargiem izdevās noskaidrot, ka kopīgas iedzeršanas laikā, starp cietušo un viņa draugu izcēlies konflikts, kā rezultātā draugs paņēmis virtuves nazi un iedūris viņam vēderā. Agresīvais vīrietis pats esot izsaucis mediķus.

26. novembrī, veicot operatīvās meklēšanas pasākumus, likumsargiem izdevās noskaidrot agresīvā vīrieša dzīves vietu, kurā tad arī tika atrasts un aizturēts 1989.gadā dzimušais vīrietis. Veicot kratīšanu vīrieša dzīvesvietā, likumsargiem izdevās atrast arī nazi, ar kuru tika sadurts cietušais. Virtuves nazis tika atrasts aiz veļasmašīnas, un vīrietis to pat nebija pacenties notīrīt, uz tā vēl atradās asins pēdas.

Aizturētais jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par noziegumiem saistībā ar narkotikām. Pret aizturēto uzsākts kriminālprocess par smagu miesas bojājuma tīšu nodarīšanu, kas bīstams dzīvībai. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz septiņiem gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

28. novembrī vīrietim piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl