Jaunietis 52 gadus vecai sievietei iesper pa galvu un aplaupa viņu.

1 komentārs

Otrdien, 3. martā, ap pulksten 6.00 Jūrmalas iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz Slokas dzelzceļa staciju, Jūrmalā, kur, izmantojot vardarbību, tika aplaupīta 1963. gadā dzimusi sieviete.

Policisti izbrauca uz notikuma vietu, kur noskaidroja, ka cietusī devusies uz vilcienu, kad sajutusi, ka viņai kāds seko. Atskatoties viņa pamanījusi divus jauniešus, taču pēkšņi viens no viņiem ar kāju iespēris sievietei pa galvu. Uzbrucējs cietušajai nodarīja miesas bojājumus un nolaupīja somiņu, kurā atradās sievietes personīgās mantas, atslēgas un nauda 100 eiro apmērā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Veicot operatīvos meklēšanas pasākumus, tās pašas dienas vakarā policisti noskaidroja un aizturēja vienu no iespējamajiem laupītājiem. Cietusī sieviete aizturēto vīrieti atpazina kā savu pāridarītāju. Tiek skaidrota otra iesaistītā persona.

Aizturētais ir 1995. gadā dzimis jaunietis, kurš jau agrāk sodīts par zādzību un administratīvi sodīts par pārkāpumiem, kas saistīti ar narkotiskajām vielām.

Par šo gadījumu policijā sākts kriminālprocess par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Šādam noziegumam likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

Jūrmalas iecirkņa policijas darbiniekiem ir aizdomas, ka attēlā redzamais jaunietis varētu būt saistīts arī ar citiem noziedzīgiem nodarījumiem. Tādēļ policija lūdz atsaukties ikvienu, kurš ir cietis no attēlā redzamā jaunieša pretlikumīgajām darbībām, zvanot uz tālruņa numuriem: 67075111, 67075163 vai 110, kā arī vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.

FOTO: Valsts policija

FOTO: Valsts policija

TOP komentāri

  • 2$$
    0 0 0

    2$$

    tādus jaunēkļus vajag izolēt no sabiedrības jeb arī sūtīt uz skonto ,lai bumbu spārda .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl