Komentāri

Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesa pirmdien jaunietim par divu sieviešu noslepkavošanu Ķīpsalā 2014. gada decembrī piesprieda mūža ieslodzījumu.

Tiesas spriedumu vēl var pārsūdzēt Rīgas apgabaltiesā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pērn, kad tiesa sāka lietas izskatīšanu, apsūdzētais jaunietis savu vainu viņam inkriminētajos noziegumos kategoriski noliedza.

Saskaņā ar apsūdzību 2014. gada 6. decembrī pēc alkoholisko dzērienu lietošanas apsūdzētais devies mājās, bet pa ceļam saticis savu pirmo upuri. Nolūkā nozagt sievietei naudu jaunais vīrietis sievietei uzbrucis, veicis pret viņu perversas darbības un pēc tam sievieti nogalinājis.

Divas nedēļas vēlāk apsūdzētais pēc alkohola lietošanas atkal devās uz savām mājām, kur netālu no dzīvesvietas pamanīja otru upuri. Nolūkā viņu apzagt, palūdza sievietei cigareti. Kad cietusī  atteikusi, apsūdzētais viņai piezadzies no aizmugures, sācis žņaugt un līdzīgi kā ar pirmo upuri ņirgājies par cietušo un nogalinājis viņu.

Jau dažas stundas pēc otrās slepkavības policija aizdomās par noziegumu izdarīšanu aizturēja 1996. gadā dzimušu jaunieti. Tiesu psihiatriskajā ekspertīzē tiesājamais tika atzīts par pieskaitāmu.

Jaunietis agrāk policijas redzeslokā nebija nonācis.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl