Komentāri

Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesa pirmdien jaunietim par divu sieviešu noslepkavošanu Ķīpsalā 2014. gada decembrī piesprieda mūža ieslodzījumu.

Tiesas spriedumu vēl var pārsūdzēt Rīgas apgabaltiesā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pērn, kad tiesa sāka lietas izskatīšanu, apsūdzētais jaunietis savu vainu viņam inkriminētajos noziegumos kategoriski noliedza.

Saskaņā ar apsūdzību 2014. gada 6. decembrī pēc alkoholisko dzērienu lietošanas apsūdzētais devies mājās, bet pa ceļam saticis savu pirmo upuri. Nolūkā nozagt sievietei naudu jaunais vīrietis sievietei uzbrucis, veicis pret viņu perversas darbības un pēc tam sievieti nogalinājis.

Divas nedēļas vēlāk apsūdzētais pēc alkohola lietošanas atkal devās uz savām mājām, kur netālu no dzīvesvietas pamanīja otru upuri. Nolūkā viņu apzagt, palūdza sievietei cigareti. Kad cietusī  atteikusi, apsūdzētais viņai piezadzies no aizmugures, sācis žņaugt un līdzīgi kā ar pirmo upuri ņirgājies par cietušo un nogalinājis viņu.

Jau dažas stundas pēc otrās slepkavības policija aizdomās par noziegumu izdarīšanu aizturēja 1996. gadā dzimušu jaunieti. Tiesu psihiatriskajā ekspertīzē tiesājamais tika atzīts par pieskaitāmu.

Jaunietis agrāk policijas redzeslokā nebija nonācis.

Foto

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl