Komentāri
Jauniešu mēģinājums izjokot garāmgājējus beidzas policijā
Foto: Steven Depolo/Flickr

Pagājušajā nedēļā naktī uz trešdienu ap pulksten 2.00 Rīgas Ziemeļu iecirkņa policisti saņēma informāciju, ka Pulkveža Brieža un Hanzas ielas krustojumā kāda nenoskaidrota persona ar ieroci rokās un masku galvā, izlēkusi no automašīnas un nobiedējusi kādu garāmgājēju. Garāmgājējs aizbēdzis un nekavējoties par notikušo paziņojis likumsargiem, tāpat arī nosaucis automašīnas marku un valsts numura zīmi.

Automašīnas meklēšanā tika iesaistīti Speciālo uzdevumu bataljona darbinieki, kuri Lubānas un Ilūkstes ielas krustojumā sadarbībā ar pašvaldības policistiem aizturēja meklēto automašīnu. Automašīnā atradās 1994. un 1996. gadā dzimuši jaunieši, kuri tika aizturēti un nogādāti Ziemeļu policijas iecirknī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunieši policistiem paskaidroja, ka esot gribējuši nofilmēt video, kur persona maskā ar ieroci rokās nobiedē garāmgājēju, pēc tam atvainojas un paskaidro, ka tas bijis tikai joks. Taču, realizējot to dzīvē, viņi kādu garāmgājēju tik ļoti nobiedēja, ka viņš aizbēga un nekavējoties par to paziņojis policistiem. Tādēļ jaunieši nav paspējuši viņam atvainoties.

Pret abiem aizturētajiem jauniešiem ir uzsākta administratīvā lietvedība par sīko huligānismu.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl