Komentāri
Jauniešu “izklaides” Kurzemē: pēc līmes ostīšanas slimnīcā nogādāti vairāki pusaudžu

Līmes ostīšana un alkohola lietošana – mediķiem nācies sniegt palīdzību vairākiem pusaudžiem, kuri mēģinājuši apreibināties.

Kā noskaidroja TV3 Ziņas, aizvadītajā diennaktī mediķi snieguši palīdzību vairākiem pusaudžiem, kuriem bijušas problēmas ar alkoholu un citām apreibinošām vielām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kurzemes reģionā vairākiem jauniešiem nācies palīdzēt, jo viņi mēģināja apreibināties, ostot līmi, savukārt Zemgalē divi pusaudži malkojuši grādīgos dzērienus ar kādu svešinieku un skolā ieradās pamatīgā reibuma stāvoklī. Vienam no viņiem palicis slikti un abi nepilngadīgie nogādāti slimnīcā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl