Komentāri
Jauniešiem par šaušalīgo slepkavību Rēzeknē draud līdz 20 gadiem cietumā
FOTO: LETA

2015. gada septembrī Latgales tiesas apgabala prokuratūras prokurore tiesai nosūtījusi krimināllietu, kurā par kādas meitenes slepkavību Rēzeknē apsūdzēti četri jaunieši, informē prokuratūra.

Saskaņā ar lēmumu par krimināllietas nodošanu tiesai viens no apsūdzētajiem uz atriebības pamata par to, ka cietusī meitene sāka satikties ar citu vīrieti, uzkūdīja savu draugu veikt meitenes slepkavību, apsolot viņam par to 1000 EUR atlīdzību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai ievilinātu meiteni mājā, kur jaunieši bija nolēmuši veikt viņas slepkavību, viņi piedāvāja meitenei dīzeļdegvielu par lētāku cenu. Kad meitene ieradās mājā pēc it kā dīzeļdegvielas, jaunieši meiteni sagaidīja un ar metāla priekšmetiem sāka viņu sist. No gūtajiem miesas bojājumiem iestājās meitenes nāve.

Divi no apsūdzētajiem jauniešiem pie kriminālatbildības saukti pēc Krimināllikuma 117. panta 9. un 10. punkta, kas par slepkavību mantkārīgā nolūkā, ja tā izdarīta personu grupā, kā sodu paredz piemērot mūža ieslodzījumu vai brīvības atņemšanu uz laiku no desmit līdz divdesmit gadiem un probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Lieta nodota izskatīšanai Rēzeknes tiesā.

Prokuratūra norāda, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.

Jau vēstījām, ka šā gada janvārī Rēzeknē notikusi pēdējā laika nežēlīgākā slepkavība. Trīs jaunieši nogalinājuši 21 gadu vecu meiteni, savu paziņu.

Lasi vēl