Jaunieši uzņem ”selfijus” pie pašu nozagtiem kapakmeņiem

Komentāri

Naktī uz pirmdienu, 16. februāri, Ogrē divi manāmi piedzērušies jaunieši pamanīja, ka pa ceļam šosejas malā ir kapu pieminekļu tirgotava. Un tad sākās tas, ko varētu nosaukt par cirku.

Pirmkārt, viens no puišiem izlēma, ka galvu vēl pietiekami negriež, tāpēc jāpašūpojas pieminekļu tirgotavas žogā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kad tas bija izdarīts, abi sāka uzņemt ”selfijus” uz kapakmeņu fona un drīz vien bravūra auga augumā – jaunieši devās uz tirgotavas vārtiem, tika pa tiem iekšā un vienu no pieminekļiem izlēma paņemt sev līdzi kā suvenīru.

Puišu pūles, nesot vairāk nekā 50 kilogramu smago akmeni, bija lielas un nepalika nepamanītas. Drīz vien uz pieminekļu veikalu atbrauca gan policija, gan veikala darbiniece. Viņa izbrīnā iepleta acis. Sieviete dzirdējusi, ka, iznākot no kroga, kapakmeņu pārdotavu iereibušie uztver kā īstus kapus, kuros liktenis un šņabis viņus novedis, taču zagt te neviens neesot mēģinājis. Tāpēc no sākuma notikušais uztverts kā zādzība, lai nopelnītu.

Nozagto pieminekli izdevās atrast netālu no nozieguma vietas. Jaunieši nespēja to aiznest uz ieplānoto vietu, tāpēc tas bija pamests pāris metru to tirgotavas. Taču ar to šis stāsts nebeidzas – piemineklis ir sabojāts.

Proti, akmens kritis jauniešiem no rokām un ne vienu reizi vien, tāpēc tas ir redzami saskrāpēts. Par tā salabošanu noteikti nāksies maksāt jauniešiem, kuri notverti un policijas iecirknī vēl aizvien nav spējuši sakarīgi paskaidrot savu darbību iemeslus.

Lasi vēl