Jaunieši, piedraudot paziņam, uz ielas nozog viņa apavus…

0 Komentāru
Jaunieši, piedraudot paziņam, uz ielas nozog viņa apavus…
Foto: Flickr / solarisgirl

Policija Rīgā aizturējusi divus jauniešus, kuri, piedraudot paziņam, uz ielas nolaupīja viņa apavus.

Marta sākumā Rīgas Zemgales iecirkņa policisti saņēma informāciju par laupīšanu, kurā cietis kāds jaunietis. Policijai tapis zināms, ka 3. martā ap pulksten 13:00 Rīgā, Telts ielā pie jaunieša pienākuši divas paziņas – 1996. gadā dzimuši jauniešo.

Viņi sarunas laikā jaunietim palūguši gan cigaretes, gan uz sava vārda paņemt ātro kredītu, taču jaunietis atteicies. Sarunas laikā abi vīrieši ievērojuši jaunieša apavus, kuri iepatikušies. Abi jaunietim piedraudējuši, iesituši un atņēmuši nolūkotos apavus, vietā atstājot svešus un novalkātus apavus, un aizbēguši no notikuma vietas. Jaunietis par notikušo paziņojis policijai.

Noskaidrojot abu aizdomās turamo jauniešu personības, Rīgas Zemgales iecirkņa policisti sadarbībā ar Rīgas Kriminālpolicijas pārvaldes policistiem aizturēja abus 1996. gadā dzimušos vīriešus. Aizturētie vīrieši jau iepriekš bija sodīti par zādzībām, narkotisko vielu lietošanu, kā arī par dažādiem administratīviem pārkāpumiem. Jaunietis atguva nolaupītos apavus.

Šobrīd pret aizturētajiem ir uzsākts kriminālprocess par laupīšanu grupā. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

0 Komentāru