Jaunieši pēc izlaiduma nozog auto, vada to piedzērušies un bez “tiesībām”

1 komentārs
Jaunieši pēc izlaiduma nozog auto, vada to piedzērušies un bez “tiesībām”
Foto: Luftphilia/Flickr

Pagājušo piektdien kādu laiku pēc kādas Jūrmalas skolas izlaiduma svinībām policisti apturēja automašīnu Renault. Pārbaudot automašīnas šoferi, policisti konstatēja, ka automašīnas vadītājs – 1996. gadā dzimis jaunietis – transportlīdzekli vada bez autovadītāja apliecības un atrodas alkohola reibumā.

Jaunietis tika nogādāts Jūrmalas iecirknī. Tur policisti noskaidroja, ka viņš kopā ar savu draugu, atrodoties alkohola reibumā, Kauguros kādā pagalmā bija pamanījis automašīnu, kurā atstātas atslēgas. Abi jaunieši uzlauzuši žogu, iekāpuši automašīnā un aizbraukuši no notikuma vietas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policisti noskaidroja arī otra jaunieša personību, un nākamajā dienā aizturēja 1994. gadā dzimušu vīrieti. Abi aizturētie atzina savu vainu noziegumā.

Šobrīd ir sākti kriminālprocesi par automašīnas zādzību, kā arī par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā un bez autovadītāja apliecības.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl