Jaunieši pēc apreibināšanās sēžas pie auto stūres

Komentāri

Rīgas centrā policijas darbinieki pamanījuši jauniešus, kas pēc apreibināšanās ar nezināmas izcelsmes augu maisījumiem, sēžas pie auto stūres un tādējādi apdraud savu un citu satiksmes dalībnieku drošību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pašvaldības policijas Video novērošanas centra darbinieku uzmanību naktī uz 19. augustu Merķeļa ielā piesaistīja jauniešu bariņa aktivitātes pie ielas malā novietotas automašīnas.

Pēc video novērošanas kamerās redzamā policijas darbiniekiem radās aizdomas, ka jaunieši lieto apreibinošas vielas. Informācija par novēroto brīdī, kad automašīna uzsāka kustību pa Merķeļa ielu, tika nodota tuvākajai pašvaldības policijas ekipāžai.

Pašvaldības policijas darbinieki automašīnu apturēja Kalpaka bulvārī un konstatēja, ka no spēkratā esošām četrām personām divas ir nepilngadīgas, turklāt pie viena nepilngadīgā atrasti iepakojumi ar nezināmas izcelsmes augu maisījumiem.

Automašīnas vadītājs nodots Valsts policijas Ceļu policijas darbiniekiem, kuri ieradās notikuma vietā, bet auto pasažieri ar atrasto mantu nogādāti Valsts policijas Centra iecirknī.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl