Jaunieši pēc apreibināšanās sēžas pie auto stūres

Komentāri

Rīgas centrā policijas darbinieki pamanījuši jauniešus, kas pēc apreibināšanās ar nezināmas izcelsmes augu maisījumiem, sēžas pie auto stūres un tādējādi apdraud savu un citu satiksmes dalībnieku drošību.

Pašvaldības policijas Video novērošanas centra darbinieku uzmanību naktī uz 19. augustu Merķeļa ielā piesaistīja jauniešu bariņa aktivitātes pie ielas malā novietotas automašīnas.

Pēc video novērošanas kamerās redzamā policijas darbiniekiem radās aizdomas, ka jaunieši lieto apreibinošas vielas. Informācija par novēroto brīdī, kad automašīna uzsāka kustību pa Merķeļa ielu, tika nodota tuvākajai pašvaldības policijas ekipāžai.

Pašvaldības policijas darbinieki automašīnu apturēja Kalpaka bulvārī un konstatēja, ka no spēkratā esošām četrām personām divas ir nepilngadīgas, turklāt pie viena nepilngadīgā atrasti iepakojumi ar nezināmas izcelsmes augu maisījumiem.

Automašīnas vadītājs nodots Valsts policijas Ceļu policijas darbiniekiem, kuri ieradās notikuma vietā, bet auto pasažieri ar atrasto mantu nogādāti Valsts policijas Centra iecirknī.

Lasi vēl