Komentāri

Mazu varoņdarbu Ķegumā paveikuši trīs jaunieši, kuri kritiskā brīdī nākuši palīgā kādai pensionārei. Sieviete gandrīz palikusi bez savām mantām, jo viņai uzbrucis zaglis.

Irēnas kundze uz Ķegumu bija aizbraukusi apkopt mazdārziņu un pievakarē grasījās ar vilcienu atgriezties Rīgā. Diemžēl sieviete piedzīvojusi pamatīgu izbīli, kad uz perona viņai uzbrucis zaglis. Viņš paķēris sievietes rokassomiņu un meties bēgt. Sieviete tomēr nolēmusi to tā nepamest un skrējusi vīrietim pakaļ. Visticamāk, kundzes spēki nebūtu bijuši pietiekami, tādēļ viņai paveicās, ka incidentu redzēja arī blakus esošās sievietes. Viņas apturējušas garām braucošu automašīnu, kurā bijuši puiši, kas zagli saķēra. Savukārt kāda sieviete sazvanījusi policiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zaglis esot gan lūdzies, lai nesauc policiju, taču kundze nebija ar mieru. Tagad viņa pauž vislielāko pateicību jauniešiem, kas apstājās un nepameta viņu vienu nelaimē.

Skaties video un uzzini vairāk!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl