Jaunieši nozog automašīnu, ālējas un izraisa sadursmi

Komentāri
Jaunieši nozog automašīnu, ālējas un izraisa sadursmi
FOTO: Flickr

Svētdien agri no rīta Rīgas Brasas policijas iecirknis saņēma informāciju par jauniešiem, kuri ālējas Upes un Hospitāļu ielas apkaimē. Policisti notikuma vietā noskaidroja, ka jaunieši bija nolēmuši pavizināties ar svešu automašīnu.

Pamanot kādas automašīnas atvērto bagāžnieku, viņi ielīduši automašīnā, savienojuši vadus un iedarbinājuši automašīnu. Tomēr, mēģinot uzsākt kustību, viņiem tas neizdevās, un uzreiz izraisīja sadursmi ar priekšā stāvošajām automašīnām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc notikušā jaunieši bēguši, taču turpat netālu pamanījuši citu automašīnu. Viņi no automašīnas nozaguši ugunsdzēšamo aparātu un uz ielas izpūtuši ugunsdzēšamās putas.

Notikuma vietā policisti aizturēja 1996. un 2000. gadā dzimušus jauniešus. Jaunākais no aizturētajiem jau iepriekš bija sodīts par mantiska rakstura noziegumiem.

Šobrīd par zādzību grupā ir uzsākts kriminālprocess.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl