Komentāri

Inčukalna novada Gaujas ciematā daudzdzīvokļu māju pakājē esošajos šķūnīšos izcēlies ugunsgrēks. Par mata tiesu no nāves paglābies kāds vīrietis, kurš tur bija ierīkojis pagaidu dzīvesvietu. Tagad viņš oficiāli kļuvis par personu bez noteiktas dzīvesvietas.

Valentīna un Aivars svētdienas naktī piedzīvojuši pamatīgu šoku. Piemājas šķūnītī izcēlies ugunsgrēks un sadedzis viss viņu īpašums. Arī Aivars pats gandrīz aizgājis bojā, jo, sargājot mantas, bija ievācies šeit uz dzīvi, bet Valentīna tikmēr palikusi pie mātes, kuru regulāri jāapkopj.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Padzirdējusi par ugunsgrēku, viņa steigusies pie Aivara, bet kaut ko glābt jau bija par vēlu.

Aivars saka, ka viņu pamodinājis draugs, citādi būtu palicis liesmās. Ļaundari pat iepriekš draudējuši ar naglām aizsist durvis un Aivaru atstāt iekšā, bet ēkai pielaist uguni.

Aivars piebilst, ka vainīgie visiem ir zināmi – tas ir kāds 16 gadus vecs puisis vārdā Romāns ar saviem draugiem. Viņi Gaujas apkārtnes vecākos un trūcīgākos iedzīvotājus terorizē teju katru nakti. Huligānu bandas līderim esot tā sauktā ”baltā biļete”, tāpēc arī policija viņu neapcietina.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl