Komentāri

Inčukalna novada Gaujas ciematā daudzdzīvokļu māju pakājē esošajos šķūnīšos izcēlies ugunsgrēks. Par mata tiesu no nāves paglābies kāds vīrietis, kurš tur bija ierīkojis pagaidu dzīvesvietu. Tagad viņš oficiāli kļuvis par personu bez noteiktas dzīvesvietas.

Valentīna un Aivars svētdienas naktī piedzīvojuši pamatīgu šoku. Piemājas šķūnītī izcēlies ugunsgrēks un sadedzis viss viņu īpašums. Arī Aivars pats gandrīz aizgājis bojā, jo, sargājot mantas, bija ievācies šeit uz dzīvi, bet Valentīna tikmēr palikusi pie mātes, kuru regulāri jāapkopj.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Padzirdējusi par ugunsgrēku, viņa steigusies pie Aivara, bet kaut ko glābt jau bija par vēlu.

Aivars saka, ka viņu pamodinājis draugs, citādi būtu palicis liesmās. Ļaundari pat iepriekš draudējuši ar naglām aizsist durvis un Aivaru atstāt iekšā, bet ēkai pielaist uguni.

Aivars piebilst, ka vainīgie visiem ir zināmi – tas ir kāds 16 gadus vecs puisis vārdā Romāns ar saviem draugiem. Viņi Gaujas apkārtnes vecākos un trūcīgākos iedzīvotājus terorizē teju katru nakti. Huligānu bandas līderim esot tā sauktā ”baltā biļete”, tāpēc arī policija viņu neapcietina.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl