Jaunieši ļaunprātīgi aizdedzina šķūni, kurā mitinās bezpajumtnieks

Komentāri
Jaunieši ļaunprātīgi aizdedzina šķūni, kurā mitinās bezpajumtnieks
FOTO: LETA

Inčukalna novada Gaujas ciematā daudzdzīvokļu māju pakājē esošajos šķūnīšos izcēlies ugunsgrēks. Par mata tiesu no nāves paglābies kāds vīrietis, kurš tur bija ierīkojis pagaidu dzīvesvietu. Tagad viņš oficiāli kļuvis par personu bez noteiktas dzīvesvietas.

Valentīna un Aivars svētdienas naktī piedzīvojuši pamatīgu šoku. Piemājas šķūnītī izcēlies ugunsgrēks un sadedzis viss viņu īpašums. Arī Aivars pats gandrīz aizgājis bojā, jo, sargājot mantas, bija ievācies šeit uz dzīvi, bet Valentīna tikmēr palikusi pie mātes, kuru regulāri jāapkopj.

Padzirdējusi par ugunsgrēku, viņa steigusies pie Aivara, bet kaut ko glābt jau bija par vēlu.

Aivars saka, ka viņu pamodinājis draugs, citādi būtu palicis liesmās. Ļaundari pat iepriekš draudējuši ar naglām aizsist durvis un Aivaru atstāt iekšā, bet ēkai pielaist uguni.

Aivars piebilst, ka vainīgie visiem ir zināmi – tas ir kāds 16 gadus vecs puisis vārdā Romāns ar saviem draugiem. Viņi Gaujas apkārtnes vecākos un trūcīgākos iedzīvotājus terorizē teju katru nakti. Huligānu bandas līderim esot tā sauktā ”baltā biļete”, tāpēc arī policija viņu neapcietina.

Lasi vēl