Jaunieši ar zagtu automašīnu bēg no policijas

Komentāri
Jaunieši ar zagtu automašīnu bēg no policijas
FOTO: LETA

22. marta vakarā policijas amatpersonas Rēzeknes novada Maltā pamanīja braucošu automašīnu VW Passat, kurā atradās sešas personas. Likumsargi nolēma apturēt un pārbaudīt minēto automašīnu, bet tās vadītājs ignorēja policijas darbinieku likumīgās prasības apturēt transportlīdzekli un uzsāka bēgšanu.

Policijas amatpersonas nekavējoties uzsāka pakaļdzīšanos, kas noslēdzās tikai Daugavpils novada Naujenes pagastā, tā kā automašīnai VW Passat beidzās degviela.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pie automašīnas stūres bija 1997. gadā dzimis jaunietis, kuram noteiktā kārtībā nav iegūtas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības, tāpat automašīnas salonā atradās pieci nepilngadīgi pasažieri.

Likumsargi noskaidroja, ka automašīna VW Passat ir nozagta šīs pašas dienas vakarā no kāda daudzstāvu mājas pagalma Rēzeknē. Automašīnas VW Passat vadītājs jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā par līdzīgiem noziedzīgiem nodarījumiem.

Policijā uzsākts kriminālprocess par automašīnas zādzību, kā arī izrakstīti administratīvo pārkāpumu protokoli par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

Lasi vēl