Jaunieši alkohola reibumā veic ”trikus” un ielūst ledū

Komentāri

Ogres novada Meņģelē triju jauniešu jautra izklaide, ar automašīnu vizinoties pa vietējā ezera ledu, beigusies ne tik jautri. Puiši noslīcinājuši savu auto, bet tas vēl būtu nieks, viņi par mata tiesu paglābušies no noslīkšanas.

Bija vēls Valentīna dienas vakars, trīs Meņģeles jaunieši izdomāja ar vecu sarkanu Audi 80 patrakot pa vietējā Zvanezera ledu. Vairāki apļi uz vienu pusi, tad atpakaļ, līdz vienīgajai kļūdai. Puiši piebraukuši par tuvu upītei, kas ietek ezerā, un ledus ielūzis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vietējie iedzīvotāji atzīst, ka tieši vieglās piekļūšanas dēļ te katras brīvdienas notiek kaut kas līdzīgs treniņiem. Diemžēl pirms tam ledus kvalitāti neviens nepārbauda – paļaujas uz veiksmi.

Netālu no vietas, kur trīs četru metru dziļumā nogrimis sarkanais Audi, Degpunktā komanda sastop arī kādas mājas saimnieci, kuras dēls palīdzējis glābējiem izvilkt viņu iestigušo automašīnu, kad tie atbraukuši vilkt ārā noslīkušo spēkratu.

Tas noticis nākamajā rītā, jo acīmredzot tajā pašā vakarā pārgalvīgās izklaides cienītājiem nav pietikusi drosme, un bijis pārāk liels alkohola reibums.

Šobrīd vietējie jau sākuši skaidroties, ko tad ar noslīkušo automobili darīt. It kā mašīna nesen pārdota, bet papīri neesot sakārtoti.

Iedzīvotāji, vērojot, kā no ūdens izvelk noslīkušo automašīnu, ar šausmām gaidījuši, vai salonā kāds nebūs palicis. Šoreiz tikai izmirkuši sēdekļi, bet tajos neviena.

Meņģeles iedzīvotājiem vēl joprojām atmiņā labi iespiedies pagājušā gada martā turpat netālu notikušais traģiskais negadījums autoceļa Taurupe–Zaube piektajā kilometrā, kur, ietriecoties kokā, gāja bojā seši cilvēki.

Vietējie cerējuši, ka pēc notikušā jaunatne pierims un sešas biedru nāves būs kā rūgta mācība. Diemžēl, bet viss turpinās, un tas tikai nozīmē, ka agri vai vēlu kāds atkal par savu pārgalvību maksās visdārgāko cenu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl